Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zachwycona

laser na odchudzanie

Polecane posty

Gość Roksana 34
Właśnie dziewczyny czy rzeczywiście ten laser jest taki skuteczny w Slim Express ma dużo opinii pozytywnych. Chciałabym się spróbować ale się trochę boję laserów. Czy to boli? I jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona89
nie to nic nie boli ale uprzedzam cię że po 1 zabiegu efektów moze nie byc wiec tez nie ma co sie napalac ze bedziesz miala od razu mneij ale ogolnie polecam Slim express a jak ktos nie chce wykonywac zabiegow to polecam zielona kawe za 29 zl w slim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się boję wszystkiego co ma w nazwie laser. Dlatego wybrałam liposukcję ultradźwiękową. Po pierwszym zabiegu miałam w pasie 4 cm mniej, na następnych schodziło mi po 1-2cm. Teraz mam mniej w sumie 10 cm. Chodziłam do salonu www.beautypremium.pl w Poznaniu, przy zakupie kilku zabiegów można dostać duży rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja27
Ja zażywam te właśnie o to tabletki Pure Green i na mnie działają codziennie latam z 2 razy dziennie do toalety, wiadomo nie schudnę po nich ale już poprawiła się mój metabolizm i cena też jest fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja chcę iść po nowym roku na lipo laser do http://www.vicihair.pl/ Z tego co wiem jest to bardzo skuteczny zabieg a efekty szybko widoczne. Ja próbowałam się odchudzać za pomocą diety i ćwiczeń, niestety nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataHonorata
Ja miałam problem z odstającym i sflaczałym brzuchem. Wykupiłam pakiet zabiegów Med2Contour i ...czuję się bosko! Fakt, to droższa " impreza", ale polecam zamiast liftingu czy operacji brzucha :) To unikalny sprzęt i w Polsce jest go tylko kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest to samo co kriolipoliza? Byłam na kilku takich zabiegach w Vici Clinic w Krakowie, efekty są bardzo fajne, tkanki tłuszczowej jest widocznie mniej. Dodatkowo można znaleźć na ich stronie vouchery zniżkowe na te zabiegi więc można trochę zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy taki zabieg przynosi jakieś efekty? Ja d tygodnia biorę tabletki z afrykańskim mango ale także zastanawiam się nad takim zabiegiem. Akurat zalezy mi na pozbyciu się oponki a african mango biorę profilaktycznie bo ma błonnik no i oczyszcza organizm z toksyn. (jakbyście chcieli poczytać o tym http://nplink.net/UWZ6JuyF ) Uważacie że ten gabinet w Krakowie prowadzi dobre zabiegi? Ile kosztują? Bo jak drożej niż tabletki to raczej nie pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie próbowałam lasera na odchudzanie. U mnie w Poznaniu w CH Malta jest takie urządzenie nazywa się Slim Box i tam chodzę. Daje efekty, a kilogramy lecą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimny laser naprawdę wywołuje pożądane efekty przekonałam się o tym w OME Kuźniczki polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, jestem bardzo niezadowolona ze swojej sylwetki :( Słyszałam, że takie zabiegi laserowe modelujące sylwetkę są bardzo skuteczne i szybkie. Czy ktoś byłby mi w stanie coś polecić? Nie ukrywam, że cena też ma dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę Cosmetologice w Gdańsku, od kilku miesięcy chodzę tam na zabiegi karboksyterapii, mój tłuszcz regularnie się redukuje a ja mam lepszy nastrój na codzień :) sylwetka coraz wyraźniej zarysowana, no po prostu żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana39
a drogie są takie zabiegi? I czy na pewno skuteczne? Ostatnio zastanawiam się nad innymi sposobami walki z cellulitem niż te typowe..bo poprostu na mnie nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dość drogie, jeśli decydujesz się na serię zabiegów. Ale są skuteczne. Zazwyczaj są wykonywane nowoczesnymi urządzeniami, dlatego ma to swoją cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey828
ooooo byłaś u dr Michajłowskiego? Ja też tam byłam, fajną mają atmosferę dlatego zdecydowałam się tam wrócić :) zabiegi też skuteczne, mogłam się nieźle zrelaksować. A dziś wieczorem idę na rolki. Pracuję nad kondycją i wagą :) po cellulicie już prawie ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny :( jestem załamana - na mój cellulit zatrzymał się i nie chce się pożegnać z moim ciałem :( ciekawe czy są jakieś zabiegi na takie problemy jak mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, właśnie po to są te zabiegi. Skuteczność jest wysoka, bo tak się składa, że pracuję w jednej z takich klinik. Nie mam zamiaru tu reklamować itp. ale faktycznie przychodzą do nas kobiety, których cellulitu nie ruszają mordercze ćwiczenia... no i zazwyczaj wychodzą panie zadowolone. Ale to wiadomo - w praktyce może na 9% osób zadziała :) ale to i tak wysoka skuteczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciązy miałam brzydki brzuch ,co prawda stosowałam diety i ćwiczenia ale i tak był średnio jędrny.Koleżanka namówiłą mnie do skorzystania z małoinwazyjnego zabiegu kriolipolizy,to takie traktowanie celulitu zimnem.I powiem że jestem zaskoczona bo skóra na brzuchu stała się o wiele jędrniejsza. Na zabieg poszłam do salonu Afrodyta ,z tego co wiem to przenoszą się do Pałacu Kultury i Nauki obok kinoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili_00
Dla osób z 3miasta i nie tylko polecam klinikę dr Michajłowskiego, fajne zabiegi w super cenie, podejście do pacjenta - mega :-) pozbywam się cellulitu powoli ale skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, klinika warta uwagi, bo jest nowoczesna, profesjonalna i można pozbyć się wielu kompleksów - ja byłam na serii zabiegów endermologii lpg -zabieg bezbolesny, szybki i fajnie relaksujący :) ale PRZEDEWSZYSTKIM skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie robiłaś ten zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki laser? To są masaże głowicami urządzeń np. Cellu M6 Integral, to zupełnie coś innego. Takie zabiegi rozbijają tkankę tłuszczową i pomaga usunąć ją z organizmu. Ja zabiegi takim urządzeniem robiłam na Endermologii LPG w klinice dr Michajłowskiego. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tej klinice. Super sprawa. Po 1 zabiegu widziałam różnicę (a miałam 3) - wszystko dzięki temu że szybko zareagowałam. Jeszcze rok temu nie miałam cellu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna20
ja polecam accent prime, w klinice krajewski. Jestem po zabiegach i efekty są niesamowite:) Cellulit zszedł! Ciało jędrniejsze. Mam 36 lat i sama się długo wahałam, ale jak zobaczyłam efekt u znajomej - wszystkie moje wątpliwości się rozwiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia :) ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja897
Ja na odchudzanie polecam klinikę Cosmetologica w Gdańsku :-) super się mną zajęli, zabieg endermologii wykonany jak trzeba. Polecam go każdej kobiecie - ja się czułam jak na masażu relaksującym :) a efekty naprawdę świetne! Konsultacje są darmowe i to jest mega plus! Dzięki temu wybrałam najlepszą metodę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamujące się widzę tutaj salony..Więc napisze,jak to jest naprawdę.Wykupilam serie zabiegów lipolaerem na uda w jednym że studiów figury.Nie dość, ze nic w obwodzie nie straciłam,poza kasa, to w czasie ostatniego zabiegu zostałam tym laserem poparzona!!!Nikt mnie nie ostrzegł, że tak się mize zdarzyć! dość głęboko się oparzylam,zrobiły się babkę,które niestety przypadkiem uszkodzilam i teraz to nawet kiepsko się goi.Ostrzegam- nie korzystacie z lipolasera,szkoda kasy i dodatkowych problemów.Teraz boję się,że zostaną blizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×