Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trefila

nowy dom

Polecane posty

Gość trefila

Budujemy z mężem nowy dom i zastanawiamy się nad ogrzewaniem jakie moglibyśmy zastosować czytałem trochę na temat zintegrowanego ogrzewania, kolektorów, pomp ciepła na stronie Makroterm.pl, czy ktoś ma może jakieś doświadczenie w tej dziedzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
mamy duże doświadczenie w dziedzinie internetowego spamu i dobrze widzimy, że ktoś marnie próbuje reklamować markoterm :D i to już kolejny temat z tą marną reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
a co konkretnie cie interesuje ? bo mam ogrzewanie zintegrowane - pompa ciepła z kominkiem z płaszczem wodnym , przystosowane albo do gazu albo kolektorów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
my zdecydowaliśmy się na kocioł. jest to całkiem spora oszczędność, pod warunkiem, że moc kotła dopasujesz do swoich potrzeb. my trafiliśmy do Dziubarczyka i oni nam wszystko dobrali, cenowo też jest całkiem okej, także mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotły OC pozwalają na dużą oszczędność, to fakt. ale jak będziesz na etapie urządzania swojego domu, polecam usługi n-design, mają super pomysły, nie trwonią przestrzeni, naprawdę fajny efekt :) zresztą zajrzyj sobie na ich stronę i obadaj zrealizowane już projekty, warto choćby dla własnej inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×