Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Kiedy wystawić mieszkanie na sprrzedaż

Polecane posty

Chce sprzedac mieszkanie zeby wlozyc pieniadze w dom ktory zamiezzam zaczac budowac na wiosne ..ile wczesniej nalezz to zrobic + dac ogloszenie w gazecie albo na allegro I jak rozmawiac z ludzmi-potencjalnymi klientami zebym jeszcze mogla troche pomieszkac ale juz im zaklepie mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ogłoszenia możesz dać już teraz, tylko w treści zaznacz, kiedy będzie zwolnione ludzie często szukają mieszkania z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, np. w związku z długotrwałymi formalnościami kredytowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
jak najwcześniej . popełniłam błąd ,zę mieszkanie w którym mieszkałam zaczęłam wystawiać na sprzedaż jak już m i sie pieniądze skończyły i musiałam sie wstrzymać z robotami na ponad pół roku , bo tyle mi zajęło znalezienie kupca i dopełnienie formalności . a o tym że chcesz jeszcze np . przez jakiś czas mieszkać w mieszkaniu mów od początku - oszczędzi ci to później nerwów , a klientów przesieje tylko na tych zdecydowanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ale teraz mamy wrzesien a ja bede chciala zaczac budowe marzec-kwiecien i co jak bedzie zdecydowana osoba to mam jej powiedziec ze opuszcze je ya 6 mcy Jak mam rozmawiac dyplomatycznie doswiadczenia w tej kwestii piszcie ile u Was minelo od ogloszenia do finalizacji sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
to n ie jest dyplomacja :) to jest handel :) najpierw zamieść ogłoszenie i zobacz jaki będzie odzew . bo to ,ze ktoś przyjdzie i mieszkanie poogląda, powie ,ze ładne i ,ze mu sie podoba to nic nie znaczy :) a czas płynie . ile chesz za to mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce 300 tys.zl bo to jest apartament Wykonczenie z kamienia,drewno,aranzacja z architektem itd. 90 m2 plus dzialka stosunkowa do pow.mieszkania Nie zaden blok tylko kamiennica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
to kawał grosza i jeśli nie masz dobrej lokalizacji tzn w dużym mieście -ciężko będzie . ale ..... :) każda potwora znajdzie swego amatora . :D Tylko czasu szkoda . wystawiaj juz teraz . zezwolenia na budowę macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy w trakcie zalatwiania zezwolenia wiem ze moze byc ciezko ale probuje 10 tys. moge opuscic lokalizacja jest w centrum No to wzstawiam jutro Domkowa+ile Cie wyszedl dom po klucz tzn.koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
ja mam jeszcze mieszkanie nad morzem ,świetna lokalizacja , mieszkanie bez czynszowe i co ? kiszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja bym nie kombinowała, tylko od razu bym zaznaczyła, kiedy mieszkanie będzie zwolnione postaw się na miejscu kupującego, też byś nie chciała takich kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
to nie jest kombinowanie - taka informacja - kiedy mieszkanie będize zwolnione jest umieszczana w akcie notarialnym . I to mozę być nazajutrz albo za rok . To wszystko kwestia uzgodnienia pomiedzy kupującym i sprzedającym . Dom kosztował nas ok 400 tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ciezko bedzie sprzedac wiem ale od tego ile za nie wezme beda zalezec moj czas budowy domu brzuch mnie boli jak o tzm wzsystkim mysle ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
nie martw sie tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wszystkie porady ! Domkowa+dziekuje i gratuluje domku to moje marzenie najwieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
a gdzie to mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
w Międzyzdrojach . autorko , nie święci garnki lepią i wam sie w końcu uda . Trzeba tylko poświęcić trochę czasu . duzy ten dom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
siostra kupuje mieszkanie w Warszawie i ostatnio oglądała takie 50 m2 ale nic w środku nie ma, nawet tynków i chcą za nie 350 tys., na dodatek jest w marnym miejscu więc zdecydowanie kupi starsze mieszkanie, ale wykończone i najlepiej w kamienicy zazdroszczę Wam takich cen :) w Warszawie jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
" u nasz " ;) na prowincji jest i taniej i zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja też przeniosłam się "na prowincję" do domu z mieszkania w centrum warszawy, niestety nie sprzedawałam mieszkania, które zostało w rodzinie, więc w temacie nic mądrego nie powiem, poza tym, że lubię gdy w ogłoszeniu jest dużo informacji, takie ogłoszenia najbardziej lubię gdy kupuję ziemię, lubię też dużą ilość zdjęć i mapkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
ale , mimo ,ze informacji jest dużo i tak dobrze jest obejrzeć mieszkanie , raz , drugi i trzeci , o rożnych porach i pogodach . Teraz kupujący sa - tylko z kredytami gorzej , co na jedno wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biforres
Cameron - wystaw JUZ :) nei żartuje.... nie sądzisz chyba że meiszkanie kupia jak świeża bułeczkę, nawet jak ktos bedzie zdecydowany... spokojnei ;) to niestety (a może stety) potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×