Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruszxka81

3letnie dziecko w przedszkolu

Polecane posty

Gość gruszxka81

jak sobie radzą 3 latk w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze sobie radzą
a jak mają sobie radzic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssasqsasa
na poczatku bedzie ciezko.Nowe miejsce, nowe panie.Bez mamy. Dziecko potrzebuje czasu aby sie zaklimatyzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Przyzwyczajacie dziecko do dzieci?np. na placu zabaw? czy zostawiacie koleżance chociaż na 15 minutek by wyjść do sklepu? jeśli nie to możecie spodziewać się reakcji. Mój synek też miał 3 latka idąc do przedszkola,ale był zadowolony.Trzeba dużo opowiadać, co tam będzie robił,kto tam będzie. Dla mnie to przedszkole było deską ratunkową, Jestem samotnym ojcem,miałem więcej czasu na pracę..Bałem się,że będzie płacz, bo taki malutki jest,za mną bardzo..Ale ani razu nie płakał, był taki zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie radzą że przez pierwsze tygodnie nawet miesiace jest płacz i lament przez pierwszą góra godzinę nawet jak nasze nie płacze przy przyjściu to rozkręca się wraz z innymi beksami tak jest do póki dzieciaki nie zajażą że nic złego im nie grozi i że mama z tatą zawsze po niego przychodzą i nie zostawią ich w przedszkolu, panie przedszkolanki mają to opanowane i wiedzą jak to opanować nie przejmuj się tylko bądź dzielna i się przy dziecku nie rozklejaj to przechodzą wszystkie maluchy a żeby zaoszczędzić mu stresu wytłumacz na czym to polega że pobawi się z dziećmi i po obiadku też będzie zabawa i wtedy po niego przychodzisz że zawsze przyjdziesz i że dzieci nie zostają tak na noc i codziennie są odbierane najgorzej jak zostaje do późna i większość dzieci jest już odebrana wtedy może mieć kryzys z dzieckiem trzeba rozmawiać i tłumaczyć jak pojmie o co chodzi sam będzie w wolne dni pytał dlaczego nie idzie do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssasqsasa
moja nawet w weekend pyta sie czy idziemy do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusxka81
Dzięki za odpowiedzi, trochę boję się reakcji mojej panny bo ona dużo czasu spędza tylko ze mną a nie bardzo lubi obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaprowadzalas ją na godziny adaptacyjne w przedszkolu wczesniej czy odrazu rzut na gleboką wode w poniedzialek zastosujesz na kilka godzin?j? bylabys naprawde malo dojrzala jakbys wczesniej dziecka do przedszkola jako godziny adaptacyjne nie prowadzala jak przypuszcasz ze mala moze pierwszy dzien zle zniesc Znasz walsne dziecko,wiesz jakie jest, i zawsze sie mowi aby dziecko do przedszkola prowadzac w siepniu na godziny adapt(kazde przedszkole to organizuje od polowy sierpnia czy pod koniec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×