Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włodara_stara

toaleta z półką czy bez?

Polecane posty

Gość włodara_stara

hej, właśnie robię łazienkę i mam dylemat, czy lepsza jest toaleta z półką czy lejowa? Jakie są plusy i minusy obu toalet? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam lejowa gdyz latwiej sie czysci i pielegnuje oraz nie trzeba splukiwac kilkukrotnie g... Mam obydwie i wiem cos o tym... Ta z polka mam w pralni a lejowe normalnie w lazienkach tak wiec lejowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsrfgh
boże z półką chyba w średniowieczu :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja własnie zastanawim sie nad wymiana kibelka na taki własnie z półka.Jednak lepiej nieraz spojrzeć co sie wydaliło.Kolezanka w ten sposób w pracy zauważyła ze ma krew w kale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta lejowa sie latwiej przetyka i czysci i ladniej wyglada i latwiej sie spuszcza i jest nowoczesniejszaa swoje g...o tez widac tylko ze w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
pozdrawiam tych, ktorzy wlasnie zasiedli ze sniadaniem do kafeterii i wchodza na takie tematy, tak jak ja :D ja mam w domu lejowa, nie wyobrazam sobie miec poleczki... bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z polka w pralni i jak jest nieodpowiednie cisnienie wody to trzeba kilka razy splukiwac co sie przyczynia do wiekszych wydatkow na wode ale do lejowej trzeba umiec robic g...o a pozatym mam lejowa w 2 lazienkach i latwiej sie czysci oraz pielegnuje oraz odtyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym polka to byla w sredniowieczu nie rozumiem tych ktorzy maja z polka w lazience a w lejowej kupe tez widac tylko ze w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak z półką lepsza
nie chodzi o to żeby zobaczyćkupę pod wodą, że w ogóle jest :-P woda zmienia parametry kupy :-P na półeczce widać dokładnie ORYGINALNY kolor, kształt, konsystencję - a to tak jakbyś zrobiła wstępne badania zdrowotne poza tym chłapanie w tym leju bez półki na człowieka jest obrzydliwe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lejowa to oszczednosc wody a czy ktos wie jak przetkac taka z polka??? Bo mi sie wlasnie zatkala a moj maz w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lejowa to oszczednosc wody a czy ktos wie jak przetkac taka z polka??? Bo mi sie wlasnie zatkala a moj maz w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze jest wrogiem dobrego
W lejowej po pierwszy spłukaniu kupa (lub część) staje z papierem i tak sobie dryfuje, więc jeżeli chesz kupe spłukac w lejowej do końc ato musisz po kilka razy spłukiwać w rezultacie zuzycie wody jest większe - mimo że reklama mówi że mniejsze (nie wspominają o skuteczności) a co do nowoczesności to proponuję leleji, żeby się zapoznała z filmem : "Spisek żarówkowy - nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności" http://www.youtube.com/watch?hl=en&v=QPPW8KM7eEU&gl=US Naprawdę warto dowiedzieć się co dzisiaj oznacza dla konsumenta i dla producenta 'nowoczesność'. Trochę samoświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to Stefania
ochlapuje woda czy nie - i tak po każdym załatwieniu się ( z kupą) podmywam się. nie wyobrażam sobie łazić z tyłkiem tylko wytartym papierem to jest dopiero obrzydliwe kiedy nie mam możliwości umycia się - poza domem - noszę nawilżane chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko SEDES Z PÓŁKĄ
czy się nie myjesz po czy się myjesz OBRZYDLIWYM jest bycie opryskanym wodą z bakteriami prosto z dziury w którą robi sie kupę bakterie już sie dostały i możesz się wycierać chusteczkami do woli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak muszla jest bez kamienia to bakterie nie maja sie gdzie osadzic tez poza domem nosze chusteczki nawilzane taki papier toaletowy taki nawilzany i nie widze problemu z lejowa po kazdej 2 tez sie podmywam po to mam bidet. A czy ktos wie jak odetkac to dziadostwo z polka w pralni nie wiem dlaczego sama sie zatkala. Lejowe sie tak nie zatykaja wiem bo mam w 2 lazienkach lejowe i jest ok a to dziadostwo z lat 70 samo sie zatyka przyczym utrudnia mi pranie w pralni. Polecam lejowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo bakterie nie maja warunkow na rozmnazanie a pozatym jest takie cos jak srodek do toalet o zawieszki do toalet i krazki do spluczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsze jest wrogiem dobrego to masz chyba slaby spluk ja mam taki w pralni bo tam mam z polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja pitolę..
Następne srajeksperty.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderra
do lejowej trzeba umiec robic g...o - RZĄDZI... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z półką i to nie średniowiecze tylko luksus, bo w sklepach mało takich z półkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie tylko z polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejowa i tylko lejowa
dlaczego? - w toalecie polkowej obrzydliwym zawsze dla mnie bylo jak robilam kupe i czasami ona sie tak zwijala az dotykala mi ciala co bylo O BRZYDLIWE NA MAKSA - nie lubie patrzec na to co zrobie, jest to dla mnie obrzydliwe, w wodzie tez widac - jak ktos nie potrafi srac za przeproszeniem tro bedzie opryskany , nalezsy najpierw papieru troszke narwac****olozyc i wtedy 1. zwolennicy toalety polkowej beda mogli zobaczyc swoje gowno 2. nie beda oprykani wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polke trzeba umkec czyscic... w prlu taka mialam i wkurzalo mnie ze nie moglam doczyscic tam w odplywie i tam bylo po prostu czarno a i czasami trzeba bylo kilka razy wode spuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie czy wygoda
Jeżeli ktoś orientuje się na "bycie nowoczesnym", ostentacyjnie robi się na jogina (Hindusi patrzenie na własne odchody uważają za tabu) wybiera lejową*. Jeśli komuś bardziej zależy na świadomości co się dzieje w jego organizmie to woli zatrzymać się i sprawdzić, co po nim pozostaje, bo z tego można wiele wywnioskować. Np. że to krew, a nie buraczki (w przypadkach skrajnych), ale też na ile w ciągu ostatniej doby napracowała się wątroba. Taki biega po całym mieście w poszukiwaniu DROŻSZEJ, BARDZIEJ SKOMPLIKOWANEJ W PRODUKCJI miski z półeczką. Obie się zatkają, jak się w nie dowali pół rolki srajtaśmy - nie ma siły. *Lejowa musi być koniecznie designerska. Kiedyś pewien pan zaprosił swoje koleżeństwo z liceum na grilla, by pochwalić się nowymi modelami: bryki, chaty i żony. Oprowadza po posiadłości i jest szczególnie dumny z łazienki zrobionej "przez znanych designerów na indywidualnym projekcie, żona ich wyszukała". Koleżance - krągłej w kształtach - się wyrwało: "Kwadratowy kibelek? Niewygodne. Ja nie mam kwadratowej..." Ale jak ktoś ma. Jak komplet to komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam z polka i chwalilam sobie,ale po remoncie wymenilam na lejową bo tylko takie byly i zaluje. bo niestety zdarza sie ze mimo iz naloze papieru to pryska woda i nie jest to fajne . podmycie sie nic tu nie daje ,bo ma sie ten dyskomfort mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku kupowałam dwie toalety z półką. Trzeba dobrze szukać, bo większość sklepów i kupujących idzie na łatwiznę i taniochę z lejowymi. W tym tygodniu miałam gości, którzy byli zdziwieni i bardzo zadowoleni, że jeszcze takie udaje się zdobyć, że nie mam kibelka opryskującącego tyłek zimną i brudną wodą. Co do czyszczenia...nie ma z tym żadnych problemów. Spłukuje się też tak samo dobrze jak w przypadku ludowej i nie trzeba wrzucać dodatkowego papieru. Polecam z półką. Leniwych nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludowej miało być lejowej. Leniwych nienawidzę miało być lejowych nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArchimedes
Niewątpliwie ciekawym jest że osoby "nastwione higienicznie i elegancko reklamują" toalety lejowe ... podczas gdy toaleta lejowa opryskuj***akteriami kałowymi i "narządy przednie" i tyłek ... wrzucanie papieru jako środek zastępczy dla stosowania obrzydliwego rodzaju ubikacji to tak jak przykryć g...o dywanem i niewiele tu pomoże podmywanie się późniejsze po ... bo woda z ubikacji raczej nie jest tą wodą z którą chcielibyśmy mieć ciągły bliski kontakt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×