Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiewióreczkaaa

Mąż, dziecko i inny facet. Pomocy...

Polecane posty

Gość 83933
to jak bralas slub to nie wiedzialas jaki jeste maz?w ciemno kota w worku bralas?:D rok po slubie a Ty narzekasz,nie doroslas do malzenstwa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJelenie
Ano nie ma w narodzie poparcia dla łajdactwa. Nawet wśród rudej zwierzyny. Nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę że forum jest do oczerniania a nie do rozmowy. nie znacie mnie i nie wiecie wszystkiego a wysuwacie takie wnioski.. ok, tylko się upewniłam w tym jacy ludzie są... a tak nawiasem to nie napisałam że chce zostawić męża i iść do ex. Czytajcie dobrze... chciałam być tylko szczęśliwa, a jak na razie jest mi dobrze samej, bo na dzień dzisiejszy jestem sama... a ja brałam ślub to mąż był inny. nie wiesz że jak facet czegoś chce to potrafi się zmienić?? ale i równie szybko wraca do wcześniejszego stanu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJelenie
"chciałam być tylko szczęśliwa" A ja bym chciał żeby dzieci z Bangladeszu nie jadły deszczu. Tylko kuropatwy. "nie napisałam że chce zostawić męża i iść do ex." Zostawić męża? Dam ci po cichutku dobrą radę: noś ZAWSZE przy sobie bochenek chleba. Bo jest spora szansa że ci mąż za tego "pomagacza" zasadzi takiego kopa że zdechniesz z głodu w powietrzu. A tak - pożujesz chlebka, pociumkasz skórke - i spadniesz. Na cztery łapy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewireczkaaa
Piszesz jak potłuczony.. Tylko facet może tak pisać.. Co forum to tylko ludzi oczerniasz.. nie potrafisz inaczej?? Musisz być w mocnej depresji albo masz niską samoocenę.. współczuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaWiewiórcze
Przyszłaś prosić o ocenę twojego postępowania. Ci_po magam. A ty dziobem kłapiesz? :classic_cool: p.s. ze stylu pisania i słownictwa wnoszę, że podstawówkę zaliczyłaś (bo obowiązkowa), ale z gimnazjum był już problem. Prawda? Drobiazg - ważne że w te_klocki jesteś dobra. Masz talent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto dziecko ci będzie wdzięczne za to że miało dzieciństwo szczęśliwe zostaw ty tego pseudo męża i bądź szczęśliwa z ex czego ci życzę z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle jak mozesz nazywać męża swojego ojcem dziecka czy tak sie ojciec zachowuje jak twój mąż ,on wogóle nie zasługuje na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaWiewiórcze
Szczęśliwe dzieciństwo z przydupasami matki? Takie cuda to tylko w erze chyba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziagwa27
Gdybym była pewną, ze nie chce życ z ojcem mojego dziecka wzielabym rozwod. Znalazła pracę, co by moc utrzymać siebie i "pół" dziecka i wniosła o alimenty. Dalabym sobie rok na uporzadkowanie myśli nie zatruwajac sobie głowy nowymi milostkami. Pobadz z dzieckiem, daj mu swój czas, a potem bez huśtawki emocjonalnej znajdź sobie nowego faceta (nie żadnego ex exa). Nie możesz podjąć decyzji bo jesteś bombardowana przez zbyt dużą ilość emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziagwa27
Ps. Uwielbiam takie suchary!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
pragnę przypomnieć wszystkim radzakom, że ten mityczny ex juz raz zasadził kopa autorce- a była jeszcze bez dziecka wtedy- o tak- teraz na pewno się na lepsze odmieni z nim życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim, pomogliście i otworzyliście mi oczy. Najpierw rozwód a później czas dla mnie i dziecka.. Faceci mogą poczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie byłam pewna czy tylko mi się zdaje czy naprawdę on nie jest takim mężem i ojcem jakim powinien, ale uświadomiliście mnie w tym że nie ma sensu tego dalej ciągnąc i że nic sobie nie uroiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaWiewiórcze
Najważniejsze to nie szukać potwierdzenia w ciemno... - na forum rozwódek szuka się właśnie potwierdzenia chęci rozwiedzenia się. Tu stare rozwódki uczą młode ;) - wejdź na forum mężatek - potwierdzisz sobie co innego - tylko nie wchodź na forum buraków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Taaa...kiedyś do wróżki kobiety latały, a teraz... "Forum, forum, powiedz przecie, czym ja najmądrzejsza w świecie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to pierwszy raz piszę na forum, jakoś wcześniej nie czułam takiej potrzeby. Nie uważam by forum było jak wróżka, ale po prostu pomyślałam, że może któraś z Pań miała podobne rozterki i powie coś z własnego doświadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam, co tu niektórzy wypisują to głowa boli. Ciekawe jak Wy byście się zachowali w takiej sytuacjii i czy nie mielibyście mętliku w głowie. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byśmy myśleli podwoziem, to mielibyśmy mętlik w głowie. I na odwrót :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×