Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PtasieMleczko33

Jak dbać o materac?

Polecane posty

Gość PtasieMleczko33

Kupiłam niedawno nowy materac do sypialni, trochę kosztował i zastanawiam się jak dbać o taki materac, żeby służył jak najdłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste111
kup nakładkę na materac (ikea ysk ,allegro),na to prześcieradło najlepiej na gumce.Od czasu do czasu przewróć go na drugą stronę ,no i odkurzaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze, ze ja pare miesiecy temu kupiłam materac sprężynowy marki Hilding i pani w sklepie powiedziała mi, że przez pierwsze pol roku materac powinno się obracac z nog do glowy i tak robie. Mój materac ma akurat taki specjalny pokrowiec, który zapobiega rozwojowi bakterii, nie pamietam jego nazwy, ale jak zadzwonicie na ich infolinie, czy pogadacie z jakas ekspedientka w sklepie to wam na pewno o tym opowie. ogolnie wszyscy tam u nich są bardzo pomocni i maja sporo wiedzy, więc warto to wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, i jak ten Hilding Ci się spisuje? bo sama się zastanawiam nad kupnem nowego materaca, a ich oferta jest całkiem ciekawa. Też myślimy o sprężynowym, chociaż piankowy też jest w porządku. Mój mąż mówi żeby kupić nowy i szukam jakichś dobrych opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo zadowolona, akurat mam model makarena, każda sprezyna jest w oddzielnej kieszonce i idealnie dopasowuje sie do ciezaru ciala, bez wzgledu na to czy spie czy ogladam tv w łóżku jest bardzo wygodnie. sprezyny są "ciche" i nie faluje ;) nam sie spodobal tez ze wzgledu na 2 rodzaje twardosci, z jednej strony ma miękką pianke teromelastyczna a z drugiej twardszą lateksową, która nie gromadzi roztoczy itp. bez problemu można pod swoje potrzeby dopasować ;) no i pokrowiec bez problemu można prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy ten model o którym piszesz, w piątek wybieram się na poszukiwanie tego idealnego materaca i muszę go koniecznie wypróbować. Też zastanawiam się nad sprężynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materac zadbany potrafi naprawdę długo żyć. Problem jest tylko taki, że zadbany materac sprężynowy może być dla nas i tak niebezpieczny. A o materacach, ich budowie, wybieraniu i budowie przeczytacie na naszej stronie http://doria24.pl/strefa-klienta/blog Oczywiście zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą materaców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×