Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie2585

moj znajomy jest o mnie zazdrosny

Polecane posty

witam..otoz mam kontakty ze znajomym i czasami piszemy do siebie..sej w tym ze troche mnie to juz denerwuje..jest o mnie zazdrosny,wypytuje sie o wszystko co robie i w ogole..przykład? bylam u takiej jednej znajomej iwony i wracam i on pisze co robisz a ja na to ze wracam do domu bo bylam u iwony (a on ja zna) to on pisze aha a po co ty do niej chodzisz to ja cos tam mu odpisalam i pisze do mnie czy sie spotkamy a ja na to no dobra i ze koncze bo mam malo na koncie a on pisze: dobra sciema ok jak chcesz to ja mu napislalam ze rob co chesz i ze naprawde nie mam nic na koncie (bo tak bylo) i ze zreszta czego bede sie tlumaczyc skoro ty wiesz lepiej to on napisal to sie nie spotkamy i ja nic mu nie odpisalam bo akurat kasa mi sie skonczyla na koncie..i w ogole jak mu pisze ze mam zaplanowane ze jade do babci a to ze z kolezankami to on pisze ze widze unikasz mnie a to widze ze nie chcesz a to jak mu cos napisze nie tak to on juz do mnie z tekstem:to widze ze nie chcesz sie spotykac jak se chcesz..tylko strzela fochy za byle co..nie wiem co mam robic..nie dosc ze to znajomy to jeszcze jest o mnie zazdrosny,wypytuje sie o wszystko co,kto,gdzie,po co,o ktorej itp, to jeszcze mnie kontroluje i w ogole on zachowuje sie tak jakby byl moim chlopakiem...nie wiem co mam robic?? macie jakies wyjscie?? wiem tylko ze czeka mnie powazna rozmowa z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja....
porozmawiaj z gościem szczerze...powiedz mu że denerwuje Cię jego zachowanie i fochy ...jak się obrazi trudno może facet coś do Ciebie czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe...jak sie spotykamy (czasami sie spotykamy tako pogadac,pozartowac,posmiac sie) to on przytula sie do mnie,obejmuje mnie,dotyka moich wlosow,prawi komplementy to ok ale mnie bardziej denerwuje to ze jest zazdrosny,ze musi wszystko wiedziec..wiem ze musze z nim porozmawiac..to odrazu wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×