Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rózyczka88

zdrada

Polecane posty

Gość rózyczka88

jestem w zwiazku od 2 lat przed tym zwiazkiem z kims sie widywalam ale to nie byl zwiazek ale caly czas o nim mysle czasem sie do mnie odzywa , chce sie spotykac strasznie mnie kusi ale zawsze odmawiam bo wiem ze skonczylo by sie seksem bo Nas do tego zawsze ciagnelo i sex byl naprawde swietny teraz taki nie jest jest nudny z moim partnerem ale go kocham. od jakiegos czasu zastanawiam sie czy umialabym zdradzic skoczyc w bok i wrocic na swoje miejsce czy ktos tak zrobil ? ze nie powiedzial partnerowi o zdradzie i umial normalnie dalej z nim zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zdradzie nic nie jest takie jak było, uwierz mi. Jeśli masz sumienie i uczucia i kochasz swojego faceta to dobrze Ci radzę - uszanuj uczucie które jest między Wami. Gra nie warta świeczki. Owszem, emocje,podniecenie, adrenalina. Ale koniec końców co Ci przyniesie taki skok w bok? Może raczej spróbuj ożywić Wasze życie intymne a nie decydować sie na tak pochopny skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figiell
@rózyczka88, jeżeli możesz to przetłumacz te swoje wypociny na język polski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózyczka88
no troszke bez ladu to napisalam:) mam partnera kocham go bardzo ale sex jest nudny i ciagle mysle o facecie z którym sie kiedys spotykalam on sie czasem do mnie odzywa i chce sie zawsze spotkac a ja odmawiam bo boje sie ze moglabym zdradzic swojego faceta bo sex z tym drugim byl czyms najlepszym na swiecie ale jak juz ktos wyzej napisal chyba nie warto ryzykowac utraty kogos kogo sie kocha ale z drugiej strony mecza mnie juz mysli o tym 2 ciagle o nim mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ryzykuj, dobrze Ci radzę. Nie jedna już płakała jak związek się posypał po zdradzie. Kłamstwo zawsze wychodzi na jaw. Moje psiapsie też zdradzały na prawo i lewo. Koniec końców każda ryczała, bo związki się rozpadały. Jednej nawet małżeństwo :/ Doceń to co masz, kochacie się. Czy w ogóle myślisz o tym jak bardzo możesz zranić swojego faceta? Spróbuj zmienić coś w swoim związku, może szczera rozmowa pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózyczka88
no wlasnie o tym mysle i duzo chyba tylko dla tego jeszcze nic nie zrobilam bo nie chce go ranic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jako taki
Różyczka, co Ty opowiadasz? Sex w związku jest bardzo ważny więC jeśli z Twoim obecnym facetem nie masz udanego sexu to nie przetrwacie długo. A jeśli przetrwacie to będziesz całe życie pytała się dlaczego? Dlaczego z nim jesteś i nie jesteś zaspokojona??? Bierz tego faceta, który daje Ci zaspokojenie. Wiem co mówię długie lata cierpiałem z tego powodu i teraz już bym na to nie poszedł... Skorzystaj z dobrej rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekStopki24
trzeba zaryzykowac,a sie przekonasz,mam 24 lata jestem z wawy i chetnie bym sie spotkal,pofiglowal troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopomer
dymaj się bo to fajne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaa
Chyba nie ma takiej osoby ktora chociaz przez chwile nie pomyslala o zdradzie swojego partnera...Musisz zadac sobie pytanie co zdrada ma zmienic w Twoim zwazku...bo mi sie wydaje ze tylko wszystko pogorszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×