Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GumaBalonowa

rogaliki z dżemem...przepis

Polecane posty

zna ktoś sprawdzony przepis na rogaliki drożdżowe z dżemem??? chciałabym zrobić,ale w całym internecie tyle tego,że nie wiem który wybrać... z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuk
Wybierz taki, który w wyszukiwarce Google ma maksymalną liczbę gwiazdek przy jak największej liczbie ocen. Np 4, 4,5 lub 5 gwiazdek na ponad 200 głosujących, albo coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuk
Albo na stronie (dawnym blogu) Moje Wypieki. Tam są przepisy, które w 80% zawsze dobrze wychodzą. Pomagają też komentarze po przepisami. Na tej stronie jest wyszukiwarka przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuk
Wpisz w pole wyszukiwarki w linku wyżej 'rogaliki' i jeszcze ewentualnie 'rogale'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuk
Ja robiłam coś takiego ale z ciasta francuskiego na croissanty i zamiast dżemu z Nutellą. To było dawno i nie pamiętam skąd miałam przepis, ale był anglojęzyczny z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze bo lubie
rogaliki z dzemem,pychotka i buleczki z dzemem. moja mama robila i od czasu do czasu dalej robi ale przepisu nie znam. zwykle ciasto drozdzowe jak na ciasto napewno, kroi sie na trojkaciki, smaruje dzemem i zwija w rogala. smaruje sie z wierzchu rozmemlanym jajkiem i tyle pamietam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj a

Dobre rogaliki robią w cukierni Nowakowski gorąco polecam, aż muszę się wziąć od nich przepis, ale nie wiem czy dadzą 😄 Są naprawdę świetne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj a

Dobre rogaliki robią w cukierni Nowakowski gorąco polecam, aż muszę się wziąć od nich przepis, ale nie wiem czy dadzą 😄 Są naprawdę świetne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj a

Dobre rogaliki robią w cukierni Nowakowski gorąco polecam, aż muszę się wziąć od nich przepis, ale nie wiem czy dadzą 😄 Są naprawdę świetne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×