Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość uysgysggsuux
Pani od Kotka Jakie rybki preferujesz? Ja pstraga, sandacza, karpia i wedzona makrelke (ps. znow pomylilam tematy:classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
tylko nie truskawkowy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
az sie glodna zrobilam:) a rybka taka swiezo zlowiona i upieczona nad ogniskiem.....mmm poezja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
o to chodzi ze mi nic do glowy nie przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
Panie T nikt sie nie przyczepil jeszcze do Ciebie do tej pory. Wlasnie zaliczyles swoj pierwszy raz ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
Panie T. slyszal Pan? Dzis byl pana pierwszy raz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konik a ja się z Tobą nie zgodzę. Dzięki internetowi możemy być całkowicie sobą, nic przed nikim udawadniać, ani nic nie ściemniać. Są rzecz jasna różni ludzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
uwielbiam makrelke wedzona :) i lososia! i sledzia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz uhuuu nie wiem czy powinienem się cieszyć czy wręcz przeciwnie. Drugi raz mnie do ducha porównano musi być popularny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
jak to jest miec pierwszy raz tak publicznie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio hyzio
dobra zmieniam nick:classic_cool: Panie T juz niech sie pan tak nie wstydzi, nikomu nie powiemy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
pierwszy raz na forum :) faktycznie roznie to mozna odebrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy Tanaloka
a ja jestem przystojny 36 l i chetnie poznam ladna mila dziewczyna samotnan lub z dziieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie T - jedni są szczerzy niczego nie udają i są sobą w 100% a niektórzy dzięki temu że ich nie widac , że ich nikt nie sprawdzi udaja kogoś innego , kogoś kim zawsze chcieli być ,albo poprostu chcą sprawdzić w jakim stopniu można z innych zrobić balona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
a jaki skromny przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio hyzio
Oczy Tanaloka Dziekujeme, juz moze pan opuscic ten topik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
mozg to nawiekszy afrodyzjak,choc nie oszukujmy sie,musi nas tez ktos pociagac fizycznie ... reszta to rzecz gustu,a o nich sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio hyzio
Wiekszosc kobiet oprocz mozgu i wygladu pociaga na 1szym miejscu gruby portfel:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyTruskawa - zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :D Wygląd rzecz gustu a niejednokrotnie jest tak ze" gustujemy" w wysokich brunetach a zakochujemy się w małym pulchniutkim blondasie . I jak to wyjaśnić :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
Wiele czynnikow wplywa na nasze wybory,ja np.czesto sama siebie nie rozumiem. Jakis czas temu mialam milion sygnalow otrzegawczych z kazdej strony,a ja bylam,jak zamroczona. Dopiero jak dostalam mocno po glowie oprzytomnialam. Mysle,ze czasami wypieramy pewne fakty a jesli chodzi o cialo i umysl,to nasze idealy w glowie czesto tam pozostaja:). Dla jednych wazny bedzie ten wymarzony wyglad i osobowosc przyjma kazda a inni odrzuca swoj ideal z wygladu,bo bedzie mial taki charakter,ze musialby sie nie odzywac,zeby go zniesc:). No ale dzieki temu nie jest nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic czyli konsekwencja
Gdy sobie pomyślę, że świat zmierza ku zagładzie, przynajmniej ten nasz lokalny, Ziemia i okolica, to jakoś mi tak raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
pozasypialiscie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak myslalam o tym co pisala Rhov ze zyje za 100 zl miesiecznie, to sobie pomyslalam ze w sumie daloby sie wyzyc, jesli chodzi o jedzenie. np kapusta droga nie jest a pozywna, do tego jakies kasze, tez dosc pozywne, zapychaja, a nie sa drogie, do tego mozna kupowac kotlety sojowe, sa bardzo tanie a sa niezlym zamiennikiem miesa, jako dodatek. jakies tam przyprawy ziolowe i voila, nawet by starczylo na jakies inne warzywka czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przysnelam troche :P glowa mnie boli jakos. musze sie ogarnac i z domu wyjsc w koncu bo znowu do wieczora bede zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio hyzio
Isle, no tak. Ale Rhovanion pisala wiele razy ze NIE GOTUJE, bo nie ma nawet na to czasu, a taka kasze czy kotlety trzeba ugotowac prawda:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×