Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość uysgysggsuux
Isle of Blue haha :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
Rhov pewnie pojechala na uczelnie, wczoraj pisala, ze sie pakuje;) ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
ale was w konia zrobilam, co? :classic_cool: no teraz pojedzie na uczelnie a za kilka dni napisze, byc moze z innego nicka, ze ktos jej sie na kompa wlamal :( jak obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
obstawiam ze juz sie tu pod tymi nickami nie zjawi, stworzy inne i bedzie robic z siebie ofiare losu albo szczesciare a najlepiej to niech ja zamkna w psychiatryku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
ciekawe czy jej zdjecia, ktore tu wrzucala, byly prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
* przejrzalam, chyba jeszcze spie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
tematy mi sie pomieszaly:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
chyba naprawde jeszcze spisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to tam obojetne co ona wypisuje ale bylo mi jej zal bardzo. Zauwazylam ze mocno sciemnia kiedy pisala o tej swojej strasznie brzydkiej twarzy, ze kazdy od niej ucieka i ze nie stac ja na nic, nawet na chipsy itp. Ja jej nawet paczke chcialam wyslac z chipsami. I caly czas mialam takie uczucie, ze ona ma niezly ubaw tutaj robiac nas w balona. Dobrze, ze teraz wyszlo szydlo z worka i ja juz nie bede tak szybko nikomu wspolczuc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
jestesmy :) ale mi sie nie chce logowac :P szkoda ze tak pozno. ciekawe co teraz wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
A mi z tymi docinkami niezwykle chamskimi cos nie pasowalo. Wszedzie ludzie jej tak wprost mowili, jaka jest szkaradna i kazdy uciekal na jej widok jak sie umowila na randke przez internet. 100 zl na zycie - jak dawala rade? Ja sie przyznam, ze jakos nie wnikalam, ze moze klamac, twierdzilam, ze jaki mialaby w tym cel? Z 2 str nie czytalam jej az tak uwaznie, zeby zauwazyc glebsze niesciclosci Tak czy owak - dzieki takim poyebusom nikt tu nigdy nie bedzie powaznie traktowany, a osoby z problemami niewymyslonymi beda stad przepedzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
pisalam to wiele razy ale napisze: jestem brzydka, naprawde, a mimo wszystko nawet mi zdarzalo sie miec adoratorow, poza tym nie slyszalam takich chamskich tekstwo wprost. a z naprawde roznymi osobami mialam do czynienia. dlatego tez mi bylo trudno uwierzyc w to co ona pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
pani od kotka;) ja o sobie co prawda brzydka powiedziec nie moge i nikt mi nigdy nie powiedzial, ale mam wiele kolezanek przebrzydle brzydkich, grubych i tez sie nie spotkaly z taka krytyka jak Rhov tu wypisywala, co najlepsze zawsze znajdowala taka odpowiedz na pytania ze faktycznie gebe zatykalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośmiali się, pobawili, pożartowali i czas wrócić do normalności :P Nie zrobiło to na mnie aż tak dużego wrażenia jak zrobić mogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
A tam:D W miedzy czasie mozna nawijac o czyms innym Pan T. Ty nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
zauwazylam, ze jesli ktos ma naprawde defekt duzy, naprawde rzucajacy sie w oczy, to wlasnie raczej ludzie do niego podejda z litoscia badz z sympatia, nawet totalne chamy nie wyzywaja i sie nie smieja. tez znalam wiele brzydkich osob, brzydszych niz ja, a jednak teksty wprost "widzialas sie w lustrze czy wszystkie pekaja na twoj widok" nie padaly ;) Twardowski, co dzisiaj porabiamy w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
Oj tak z ciekazwosci, zeby zmienic troszku temat:D Ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
z reka w nocniku czesc :)🖐️ Twardowski a gdzie pracujesz? nie wiem czy pisales ale nie chce mi sie przekopywac topika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
nie chcesz sie przypadkiem pomyslic jak rhov? :classic_cool: zawsze mozesz zalozyc notes w ktorym bedziesz notowal co piszesz pod jakim nickiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
Ojejku, ale wiek mozesz napisac.. nie uciekniemy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
" Ani ze mnie stara panna ani po 35tce " Aha! Czyli masz zone/partnerke i masz mniej niz 25 lat, to juz wszystko wiemy yupii:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×