Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość antyTruskawa
wiesz co,w tych czasach wszystko da sie sprawdzic... najprosciej zadzwon do opieki ,przedstaw sie i powiedz o co chodzi... mozliwe,ze odesla Cie na policje,tam bedziesz musiala sie wylegitymowac,podac powod i oni spisuja protokol... bo jesli to jest Twoj kaprys bo chcesz wiedziec i juz to moga zrobic problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdrowa dyskusja,ktora cos wnosi i dowiadujemy sie od siebie pozytecznych rzeczy." Oczywiście masz rację, ja też polemizuję jednak staram się twardo stąpać po ziemi. Realną pomoc mogą ode mnie otrzymać bliższe mi osoby których stan faktyczny znam. Mam takich a nie innych znajomych i jeśli o pomoc poproszą zawsze gotów jestem im jej udzielić. Tak naprawdę jest to pierwszy raz gdy spotykam się z takiego typu sytuacją i nie bardzo wiem jak zareagować. Czy dałem się nabrać ? Oczywiście, że tak - w końcu ufny ze mnie człowiek, ale czy czuję się z tym źle ? Nie - raczej nie. Wybacz jeśli to brzmiało jakbym ironizował. Nie było to zamierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
Panie T ja sie nie gniewam,napisalam to z usmiechem:). A wracajac do Twojego "pierwszego razu", to jestem zdziwiona,ze sie tak dlugo uchowales. Bo zauwazyla,ze osoby,ktore nie wdaja sie w pyskowki sa beeee i wywoluja agresje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isle.. powiedzmy może tak. Nabrałam się i pewnie nabiorę nie raz, bo jestem osobą wrażliwą na krzywdę ludzką. Nie przestanę pomagać, chociaż wielu ludzi, także w realu, okazało się nie wartych tej pomocy. Większość jednak jej potrzebowała. Jednakże po takich akcjach jestem po prostu zniesmaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w tym topiku to moją obecność zawdzięczam wam. To dzięki wam tu zaglądam i mam z kim pisać. Także wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podczytywałam i też się nabrałam. W sumie mam podobno koleżankę z podobnymi problemami, więc było mi łatwo uwierzyć że gdzieś tam jest taka druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
czytam posty w których wypowiedała się kemma i zastanawiam się jak naprawdę wygląda życie autorki. Czy bliższe jest Rhovannion czy Kemmy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do was mam 35 latek,i zycie przed nami dziewczyny niema co się załamywac,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już już ;) zająłem się sprawą w innym topiku ;) Tu ostatnio trochę się ociągacie moje panie. Jeżeli chodzi o muzykę to niestety ani soda, ani linkin ze mną się nie posłucha, ale w zasadzie iron maiden, manowar czy metallica już prędzej. do listy na nie - dorzucam motorhead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.l.
trzeba mieć downa żeby to gówno słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foo Fighters nie koniecznie . Ładnie to tak Panie Twardowski zostawić starsze panie na pastwę losu ?? zajął sie innym topikiem , no tak młody to fruwa z kwiatka na kwiatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metallica jak najbardziej tak , warto się wybrać na koncert żeby zobaczyć Jamesa w akcji . Pomimo zaawansowanego ;) wieku daje chłopak rade , wielki szacun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę liveów widziałem, Nightwisha z Tarją, Maidenów, Kreatora, Behemotha... no było trochę ja się zainstalowałem w temacie - idealny facet. ^^ Tylko kto wie ile tamten topik pociągnie :) Tu u was wcale mi źle nie jest tylko mi lektury do kawy nie zostawiałyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
Dobry wieczor, witam serdecznie autorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to byś tylko czytał i czytał przy tej kawie ;) A idealnego faceta wybrałeś z jakiegoś konkretnego powodu ?Chciałbyś się dowiedzieć czy takie cuś istnieje hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz no badam grunty ^^ co by kawalerem nie zostać. A tak na serio trafiłem na świetnych rozmówców. polecam lekturę bo dziewczyny naprawdę wyprodukowały kawałek rozsądnych podsumowań. A czytał koniku - no tak ! Wcześnie chadzam spać i wcześnie wstaję i zazwyczaj odpisuję na wasze wieczorne rozmowy z samego rana. :) Lubię was czytać no co ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano miales dosc do czytania i smiechu :D Hans Zimmer mi nic nie mowi ? :-D ja live widzialam David Bowie, Guns n Roses, The Cure, Iggy Popp, Tiamat, Jimmy Page & Robert Plant, Danzig, Suicidal Tendencies, Sepultura, Monster Magnet,Guano Apes, New Model Army....i reszty nie pamietam ale bylo tego duuuuzo podczas mojej pieknej mlodosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×