Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Mnie piątek też się udał :D Zdałam egzamin , otrzymałam certyfikat i jestem znowu odrobinke mądrzejsza :D W nagrodę , dzisiaj zakupiłam sobie buty, a niech mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mnie piątek też się udał Zdałam egzamin , otrzymałam certyfikat i jestem znowu odrobinke mądrzejsza W nagrodę , dzisiaj zakupiłam sobie buty, a niech mam " GRatulacje ! Co do butów - to ktoś mi kiedyś powiedział daj sobie spokój i tak nie zrozumiesz.... i wiecie ? Nawet nie próbuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Panie T . A ten ktos miał świetą rację - tego się nie da zrozumieć , niewyjaśniona , obsesja dotycząca butów i torebek . Szczęśliwie nie jestem w procederze odosobniona więc póki co leczenia nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nocniczku! A co do butków , to czarne , skórzane baleriny , całkowicie proste bez ozdób. takie do samochodu , bo niestety szpilki nie dość ze mało komfortowe jesli chodzi o prowadzenie wozu to jeszcze bardzo się niszczą obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo niestety szpilki nie dość ze mało komfortowe jesli chodzi o prowadzenie wozu to jeszcze bardzo się niszczą obcasy" Z tego co ja zdążyłem zaobserwować to kobiety w szpilkach mają cięższą nogę. :) Wracam do dłubania :) miłego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, wiedziałam, że wspomnisz o sytuacji ekonomicznej tych krajów. Ale pomijając ten fakt, to dla mnie wymarzone miejsca. Cały czas ciepło, oszczędzasz na ogrzewaniu, ciepłych ciuchach :P, reumatyzm nie dokucza. No i mnóstwo słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekret urody
głupi jesteś albo głupia,mogę byc na czarno w pare sekund:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
Witam. u mnie jakos sie zachmurzylo.chyba bedzie padac. a ja czuje smutek i chce mi sie plakac;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia pomimo jesiennej aury ( tak jest u mnie i za oknem i w sercu :( ) piję poranną kawę na poprawę nastoju Panie T. muszę to napisać masz podoby styl pisania( więc chyba mówienia również) do Kogoś ale nie znam się może podobny styl mają mężczyźni a to wspomnienie lata... http://www.youtube.com/watch?v=qeZvqvB9YBM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry skarby 🌼 witajcie w niedziele. Co robicie? ja mam kaca :-O ale dobry humor :D wrocilam do domu o 4.30 i wstalam juz 0 8.30 :-) Tutaj piekna pogoda :-) Lato wrocilo na chwile. a jak Wy sie czujecie ? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
właśnie piję kawkę i tak zajrzałam na forum. mam nadzieję, że zamieszanie z Rhovannion minęło i pomarańcze nie wnoszące nic do tematu też sobie poszły. tak na marginesie, najlepiej rozmawiało się w gronie stałych bywalców. pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli ze nowi nie maja tu
czego szukac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×