Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość można powiedzieć stara panna
mają, mają :) chodzi mi o pomarańcze, które wprowadzały chaos. Zajrzyj na wcześniejsze strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Leniwa niedziela, na dziś żadnych szczególnych planów. Czyste lenistwo i nic więcej. Joyce - dużo powtórzeń i kilka błędów stylistycznych, to jeszcze nie styl pisania. Od jakiegoś czasu dopiero naumiałem się używać alta tak naprawdę, do tej pory był mi on "nie po drodze". ;) Wiecie ? Całkiem przyzwoita dziś pogoda, nie pada i jest ciepło. Może później wam wrzucę fotkę z okna ^^ a może nie ;) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ludziki ! U mnie też fajna pogoda , ale ja moge tylko przez okno popatrzeć bom w robocie zamknięta , aż do wieczora. Jak wrócę to będzie już ciemno :( Twardowski - dawaj fote , pozazdroszczę i niech też mam coś z niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wyjechalam sobie na chwilke i myslalam ze bede miala mnostwo zaleglosci jak wroce a tu momencik i znow jestem w temacie:) Co Wy tak sie leniliscie i prawie tu nie bywaliscie:( Widze ze podszywy i zlosliwe pomaranczki wrecz odwrotnie:( U mnie dzis slonecznie i cieplutko:) Pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malenstwo :-) milo, ze zajrzales do nas :-) ja dzisiaj leniuchuje bo zabalowalam troche:-) Panie Twardowski sliczny widok. pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i zycze milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę aż się nie chce wierzyć, że weekend jest już na finiszu. Czyli prawie wszyscy dzisiaj się leniliśmy tak ? To jakie plany na jutro ? Może ktoś jakieś randevou ma w planach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykopki ? ;) WOW ! Jakoś mi się to z młodym wiekiem kojarzy i jeszcze żniwa ! :) Jeździłem kiedyś kombajnem. hehehe Mało to romantyczne jak na randkę zwłaszcza z wami dwiema. Wieczór w takim towarzystwie zapowiada się iście soczyście. To ja otwieram wodę mineralną i możemy szaleć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
pewnie :) witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardowski mnie skusił, żebym do Was zajrzała, bo tu przytulnie ponoc. Wiekiem pasuje, a stan cywilny sie wytnie ;) Popijam piwko i polewam chetnym w szklaneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Foxy - fajnie że dołączyłaś :) No to imprezkę czas zacząć :D Piwko się leje, woda wietrzeje ,zapodajemy muzyczkę bo co to za impreza bez muzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardowski, jaka muzyczkę proponujesz do piwka? Tylko błagam, nie wyziewy :) Dziewczyny pewnie do niedzielnego piwka tez wolą cos lżejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie muzyczka zacieła widzę :) to pozwiedzam sobie troche Wasz topik, bo tak wlazłam bez rekonesansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×