Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabela1000

Wanienka rozkładana

Polecane posty

a po co Ci takie cos???? powiem Ci tyle. Dostalam w sumie 3 lezaczki do kąpieli i 1 ring tez do kąpieli. Żadne ale to żadne sie nie sprawdzilo!! teraz wysyawiam ogloszenia zeby sie tego pozbyc.. żaden leżaczek bo po pierwsze jak sprobowalam kąpac z leżaczkiem to tak: wody musialam nalac ponad połowe wanny żeby dziecko bylo zanurzone chociaz do brzuszka (marnowanie wody!) po drugie i tak woli sobie polezec podtrzymywany przeze mnie niz w tym plastiku. Dziecko w tym po prostu marznie bo nie jest zanurzone a jest mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje. W tej chwili malec
Mozesz kapac dziecko w misce gospodarczej, albo umywalce, albo wannie. Nie musisz koniecznie miec wanienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepraktyczna niesamowicie producent zawsze będzie zachwalał swój towar. Jak w tym umyć dziecko? siedzi zamoczone i jest mu zimno w takim plastiku:O popieram w 100 % poprzedniczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje. W tej chwili malec
Skiti co za kod wpisalas przed tekstem, zeby sie wyswietlil pogrubiona czcionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podczas wyjazdów
myłam pod prysznicem, razem z niemowlakiem wchodziłam i myłam go kucając i trzymając na swoich kolanach, potem mąż zabierał dziecko a ja kończyłam swoją kąpiel. Jakbym chciał zabierać te wszystkie cuda, niby "ułatwiające" życie na wyjazdy, to chyba musielibyśmy dokupić przyczepę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje. W tej chwili malec
i nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje. W tej chwili malec
< b > i < b / > nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje. W tej chwili malec
Masz pogrubione w stopce słowo Fifiatko i date narodzin. Do tego italika (ukosna czcionka). Jak to zrobilas na Kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie zastanawiam co tu zroic, bo nie mam miejsca na wanienke i nie wiem jak to zastąpic, boje sie sama kapac dziecko... jestem w kropce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwróciłam uwagi. nic nie zrobiłam. moze jakis błąd albo tylko tak wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kąpaniem to na serio na poczatku umywalka byla najlepsza ale tylko kilka razy tak zrobilam bo głupio mi było ;) teraz zwykla wanienka i rzeczywiscie zawala miejsce. wczesniej kapalam w pokoju ale maly zaczas kopac nogami i chlapac wiec teraz wanienka w wannie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie i o to chodzi ze ja mam rogowa wanne i mi sie poprostu nie zmiesci, cóz no dzieki dziewczyny za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje. W tej chwili malec
Ok juz ­­­­­­­­­­­ wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiej jaką pokazujesz
takiej jaką pokazujesz to jeszcze nie widziałam. Ale czy to się do zlewu wkłada? W sumie to dziecku może być troche zimno w tym. Widziałam składaną wanienkę, ale to coś takiego http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-398-Skladana-wanienka-FlexiBath-Mablo.html no i kosztuje trochę więcej. No ale przynajmniej można dziecko normalnie zamoczyć a miejsca po złożeniu zajmuje minimalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wogóle nie używałam
Z tego co widać można taki leżaczek włożyć do umywalki . Hmm , taki wynalazek posłuzy jedynie przez pierwsze 3 miesiące ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje. W tej chwili malec
Flexi Bath sa bardzo male. Duzo mniejsze od zwyklej prostej wanienki. Ogladalam je na zywo w Swiecie Dziecka. Do tego kosztuja naprawde duzo w porownaniu z taka zwykla standardowa wanienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 69
Ja jestem świeżą mamą i strasznie bałam się kąpać moje maleństwo kiedy miało zaledwie kilka dni. Dostałam w prezencie od siostry, która mieszka w Stanach kwiatek do kąpania dzieci w zlewie... jak dla mnie - super. Sprawdzałam nawet czy można coś takiego kupić w Polsce i na razie znalazłam to na fb. http://www.facebook.com/BloomingBathPolska. Nie wiem ile to kosztuje w Polsce ale siostra w stanach dała za to 40 $. Teraz jak moja córeczka jest większa i kąpię ją w wannie kładę kwiatek jako podkładkę. Całkiem praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×