Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjhgikb

zdradziła, teraz prosi o szansę

Polecane posty

Gość kjhgikb

Żona pojechała na wakacje z dziećmi sama, niestety nie miałem w tym roku urlopu. Poznała tam faceta, który przyjechał ze swoją rodziną. Po wczasach zaczęli sms-ować, planując wspólny seks. Umówiła się z nim na noc ściemniając, że idzie do koleżanki. Przed wyjściem coś podejrzewając przejrzałem jej telefon. Teraz prosi o szanse. Co zrobić? Dać szanse ze względu na dzieci czy bezwzględnie wziąć rozwód. Twierdzi, że z nim nie spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaSzanson
Nie, no szanse trzeba dać. Tylko nakup se większą ilość kondomów. I zakładaj dwa na raz. Jeden na drugi. Tak na wszelki_wypadek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afqwa
Jeśli wyraża skruchę daj szansę. Jeśli nie - wypieprz z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej szansę
ale czy Ty będziesz w stanie jej wybaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgikb
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaLekkie
Czego nie wiesz? Jak założyć kondoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Hmmmmm,ciężki temat.Ja bym szansy nie dała,przecież zrobiła to z premedytacją.Gdyby nie twoja czujność związek by kwitl, a tobie rogi rosły by do niebiosa.Tu każdy krok był przemyślany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja36
Jesli zrobiła to tylko raz, dałabym szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaLekkie
Ja też. Może zmądrzeje i zacznie sie lepiej konspirować. Ale o kondomach nie zapominaj! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 939333
nie dalabym zadnej szansy,nigdy,oklamala Cie i zdradzila,a Ty jeszcze masz dylematy?won nigdy zadnej szansy dla kogos takiego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies ogrodnikaaaaaaaaaaa
no własnie ze nie zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgikb
Ten facet kiedy dowiedział się, że wiem, zerwał z nią kontakty. Sam ma żonę i dwójkę dzieci, pewnie boi się rozbić swoja rodzinę. Teraz moja żona prosi o wybaczenie, choć pozew złożyłem i chyba się rozwiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsa
Skoro planowała skok w bok to oznacza, ze czegoś jej brakowało. Jesli jej skrucha jest szczera to dałabym jej drugą szansę. Jest olbrzymia szansa, ze fakt, że to się wydało to był dla niej kubeł zimnej wody i więcej tego nie zrobi. Na rozwód masz zawsze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zdradzam
Ja też zdradzam męża i nie jest mi z tego powodu przykro. Sam jest sobie winien - traktuje mnie jak służącą i kucharkę, nie interesują go w ogóle moje sprawy, więc sypiam sobie czasami z sąsiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Naukowcy wynaleźli zliczające czipy wszczepiane w cipy. Qrwom sie skończy, a prostytutki dostaną premie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dawaj zadnej szansy
zrobi to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Pytanie czy ona zasługuje na drugą szansę? Ty znasz ją najlepiej. Są bowiem kobiety ,które dla swoich chorych i koniunkturalnych powodów udają tylko żal i proszą o przebaczenie. Po to tylko by się zamaskować a następnie wykorzystać przyzwoitość drugiego człowieka przeciwko nie mu. W konsekwencji doprowadzają do rozwodu i żądają orzeczenia o winie tego człowieka. Tak ,że dobrze się zastanów....byś z ofiary nie stal się ""oprawcą "" tej pani i w oczach naszego wymiaru sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×