Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxannnn

Tipsy. Czerwone czy brązowe?

Polecane posty

Gość roxannnn

Nie ważne czy są jeszcze modne czy nie ale ja uwielbiam mieć długie paznokcie. Nosze tipsy od dawna i zawsze miałam frencha a teraz chce coś zmienić. Jaki kolor wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co takie ciele z ciebie że sama nie potrafisz wybrać? Może zaraz przyjdziesz i napiszesz czy masz założyć majty różowe czy białe? Nie rób z siebie kaleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zxcvbnm,./
tipsy są bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Chciałam się dowiedziećnp jakie tipsy noszą inne forumowiczki ale widze ze poki co macie zdanie ze tipsy sa bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Joannajakoś nie chce mi sie wierzyc ze jestes w stanie miec swoje dlugie pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie że ja jakoś jestem w stanie wyhodować przez 2 tyg długie ładne paznokcie (oczywiście długie nie znaczy jakieś szpony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dużą płytkę paznokcia, więc nie muszę zapuszczać długo, żeby ładnie to wyglądało. Najczęściej nakładam bezbarwną odżywkę, a na to jakiś kolorowy lakier i jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Czy 5 mm za opuszek to sa szpony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
zastanawiałam sie jeszcze, bo teraz mam brązową dupe i czerwona cipe i czy jakbym nie myla cipy przez 4 lata tak jak nie myje dupy to czy moja cipa była by też brazowa. Wsumie to wygląda jak opalnizna dlatego mi tak zależy proszę o poważne odpowiedzi !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
nikt mi nie odpowie ?! Jestem zbulwersowana waszym zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Heh szkoda mam już swój własny.mech na ciposzce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
To wyżej to podszywy ale o czym tu dyskutować jak wy nie wiecie jaka jest rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajalubieajalubie
czerwone. bez dwoch zdan. nie ma piekniejszych paznokci niz piekna soczysta zcerwien:-) Twoja sprawa czy nosis ztipsy czy nie, mysle ze byl czas,ze wiekszosc dziewczyn miala te eksperymenty:-) ale zawsze ladnie zrobione topsy wygladaja lepeij niz naturakne,niezadbane czy obgryzione.Czerwone bez 2 zdan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie wiemy? A kto ma trudność z podejmowaniem samodzielnych decyzji? Tępa tipsiara. :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Duzo kobiet nosi tipsy bynajmniej w moim otoczeniu i w niczym to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajalubieajalubie
nie spinaj sie tylko czerwone rob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się odzywać, bo tylko się pogrążasz. Nieprawidłowe użycie słowa "bynajmniej" świadczy tylko o brakach w twoim wykształceniu i ogólnej tępocie, której przejawem sa tipsy. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak wyglądają twoje prawdziwe paznokcie. :D Po co używać słów, których znaczenia się nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Vera a ja nie chcialabym widziec jak wygladaja twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wyglądają. Jak prawdziwe paznokcie, ale co ty o tym możesz wiedzieć niedouczona tipsiaro. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Gdybyś zobaczyła moje paznokcie zrobione na wesele 2 miesiace temu to bys zaniemówila ale widze ze malo wiesz w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro dzisiaj na forum jest kącik debilnych pytań to powiedzcie - iść spać w koszulce białej czy czarnej? W majtkach czy bez? Czy na dobranoc włączyć Harry'ego Pottera czy Władcę Pierścieni? Czy umyć ręce mydłem waniliowym czy różanym? :classic_cool: Słodkich snów życzę tym, którzy wiedzą co znaczy bynajmniej. Bynajmniej nie wie tego autorka. (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie jesteś pusta. :) Ale czego spodziewać się po kimś, kto do zaoferowania ma tylko tipsy? :( 9 mm w potylicę to za mało, jak to mawiają mądrzy ludzie. I aż się zaśmiałam - od kiedy paznokcie zapierają dech w piersiach? Chyba tylko lampucerom z remizowych dyskotek. :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
Idz lepiej spac bo cos słówek sie czepiasz. Nauczycielka? Koniec wakacji do roboty czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
ak dla mnie to ty wygladasz na pusta skoro po paznokciach oceniasz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysa j.
Najważniejsze, żeby nie był to szajs. Gdzie kupujesz tipsy i ozdoby? Przejrzyj sobie sklep New nails - oni mają bardzo dobre produkty tego typu. Generalnie kolor nie ma w tej sytuacji dla mnie znaczenia. Zadbaj po prostu o jakość oraz styl tych paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×