Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobra na wszystko.

Witajcie! Mam 20 lat, od ponad trzech lat jestem w związku z mężczyzną

Polecane posty

Gość Dobra na wszystko.

..a wczoraj kochałam się z naszą sąsiadką, która też ma męża. Mam okropne wyrzuty sumienia. Jak myślicie, czy powiedzieć mu? BO W KOŃCU TO NIE BYŁ FACET.. ale to chyba to nie jest dobre wytłumaczenie. Usprawiedliwiam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyjka
opowiedz o tym to podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra na wszystko.
Nie będę opowiadać o samym stosunku, bo nie o to mi chodzi. Wiem, że zdradziłam i nieważna jest płeć, ale bardzo go kocham I od zawsze wiedziałam, że kobiety też mnie podniecają. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra na wszystko.
MASZ RACJĘ Boję się, że zrobię to znów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja to bym zjadł...
batona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyjka
dlaczego?przeciez ciebe podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra na wszystko.
Proponowałam na początku związku, później parę razy napomknęłam, mówi, że to nie dla niego. Wiem, że wielu mężczyzn o tym marzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma do rzeczy że to nie był facet? Dlaczego tak wielu osobom biseksualnym wydaje się że jeśli są w związku z kobietą, mogą zdradzać ją z mężczyzną, a jeśli są w związku z mężczyzną, mogą sypiać z kobietami? Zdrada to zdrada. Będąc w związku uprawiałaś seks z inną osobą ponieważ nie powstrzymałaś popędu. Te same powody co powody każdej innej zdrady. Te same skutki co skutki każdej innej zdrady. A jego zaboli to tak samo -albo nawet i bardziej, jak gdybyś zdradziła go z facetem. Jesteś z jedną osobą w związku - to nie sypiasz z innymi. Zawsze ta sama, stała zasada, niezależnie od orientacji. I jeszcze coś - coś w co sama nie wierzyłam dopóki tego nie doświadczyłam. Gdy naprawdę kochasz, nie przyjdzie ci do głowy przespać się z kimś innym, bo same emocje w chwilach bliskości z ukochaną osobą będą dla ciebie nie do podrobienia. A jeśli te emocje dla ciebie bledną w starciu z pędem po nowe doświadczenia erotyczne, to zastanów się co, po co i do kogo czujesz, zanim kogoś skrzywdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra na wszystko
Tylko, że moja sąsiadka kiedyś była facetem, ale zmieniła płeć. Czy to się liczy? Czy pobite gary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×