Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teneri

Wczoraj umówiłem się z dziewczyną z czata, ludzie.. tragedia..

Polecane posty

Gość to w realu sie umawiaj
z takimi,jakie Ci się podobają,ludzie sa rozni,i fizycznie i mentalnie,podoba mi się to,ze zachowales sie poprawnie,ze jej nie powiedziałaes czegos przykrego,bo jesli tyle czasu pisaliscie ze sobą,to ona jest zaangazowana w tą znajomosc,poza tym,mlode bazyle czesto za x lat stają sie pieknymi kobietami,zadbanymi i nie ma co sie kierowac urodą,bo to rzecz wzgledna,no chyba ze to chodz o pokazanie soe przed kolegami,wazniejsze by ci rogów potencjana laska nie przyprawiala i miala jakies wartosci we łbie,a fajnym ciuchem,delkatynym makijazem i fryzurą z kazdego paszteta mozna zrobic niezłą sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
umawiam sie w realu, to byl taki po prostu hmm jedno razowy wybryk.. nudzilo mi sie, dlugo z nia pisalem, do tego niedawno sie rozstalem z inna panna, wiec chcialem ta dziure czyms zaklleic i dlatego sie z nia spotkalem.. no ale przezylem w szok jak ją ujrzalem co do tego, ze mlode bazyle sie stara atrakcyjne za pare lat to wiesz... my nie jestesmy gowniarzami, ja mam 24 lata a ta laska 26, wiec to juz raczej sie nie zmieni wyglad;] a i z niej niezłej sztuki bys nie zrobil, gwarantuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kobietą:)
i ..z szarej myszy,stalam się atrakcyjną dojrzałą kobietą,która potrafi podkreslic własnie to co mam do pozkaznia,do zaakcentowania,a ukrycie tego co niezbyt atrakcyjne,i znam wiele kobiet,które mając 20kilka lat były takie se,a teraz ok 40 są kwitnące:) serio! czesto piękne laski nieładnie się starzeją,jak nie wierzysz zapytaj swojej mamy,tylko naturalne piękne,z rzadka utrzymują urodę na stałym pułapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
no jesli mam czekac do 40stki, bo moze nagle cudem z paszteta zrobi sie w miare fajna laska to -- buahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A co w niej bylo takiego brzydkiego? Taki dlugi opis a nic o wygladzie konkretnego. P.S. Gdyby kazdy z nas mial opisywac historie jak to umowil sie z neta i okazalo sie, ze osoba na fotce jest nieatrakcyjna, to forum by nie wyrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejlajwijd39dsn
nie rozumiem jak przy tylu wypowiedziach nikt nie zauważył że on przyjechał samochodem i wypił piwo (albo i dwa!) pewnie jesteś z siebie dumny młody gniewny kierowco golfa III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
wypilem jedno piwo.. i co w tym złego? to jest dopuszczalny promil po drugie gdyby byla laska ciekawsza to bym zostal tam dluzej (dlatego wzialem to piwko mimo ze bylem autem.. myslalem ze zejdzie tam pare godzinek, wiec nie bylo by problemu)no a takto zaryzykowalem i po wypiciu zaraz wracalem:) co do wygladu? hmm tak okolo 172cm, niby chuda a niby gruba.. ciezko ująć bo niby taka masywna baba ale np cycka to zero miała.. no i twarz, kurwa.. po prostu brzydka jakas taka nijaka szatynka z jakimis hmm pryszczami na twarzy no tragedia, co tu duzo mowic;) wolal bym juz chyba do konca zycia byc prawikiem niż ukuc tego typu laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdb
To napisz jak ona wyglądała, że byla taka okropna? bo nie rozumie,co Cię tak odrzuciło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdb
A może to ty masz za duże wymagania..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumacząc na polski
to co teraz dla Ciebie jest wazne za kilka lat bedzie Cię smieszyło,znajdz fajną dziewczynę do zycia,do pogadania,żeby rozumiała na czym polega zycie,ze to nie tylko imprezy i ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pisz na wstepie ze
pojechales zlaliczyc laske nawet piwo nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejlajwijd39dsn
mam nadzieję że kiedyś po "jednym piwku" zginiesz matole tylko żebyś nikogo innego nie zabił przez swoją głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
// mam nadzieję że kiedyś po "jednym piwku" zginiesz matole // fajne masz zyczenia.. gratuluje co za idiotka, ja pierdole.. kurwa rozbraja mnie to wasze gadanie, a tzn. ze tylko puste laski sa ladne? a wszystkie te madre w takim razie sa chujowe wg was? ja szukam atrakcyjnej fizycznie i kumatej zyciowo.. pare juz takich poznalem, wiec takie istnieja wymagan nie mam jakis duzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
njdb napisalem 2 posty wyzej jej wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejlajwijd39dsn
zrób społeczeństwu przysługę i umrzyj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ty wyglądasz? Bo, że we łbie masz pusto a i twoje słownictwo ubożuchne, to w oczy się rzuca :) Osobowością nie powalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne kogucik
siedzisz na kafe babskim i chwalisz sie jaki to kogucik jesteś, no po prostu kazda tu wie, ze leczysz kompleksy i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega nawet juz nick zmienil, haha, to sie nazywa mega fantazja! to w koncu pamietasz jeszcze gdzie sie tak naprawde spotkaliscie? czy jutro bedziesz pisal, ze w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
lavita o czym ty pierdolisz? co do mojego wyglądu to 181cm, 85kg- mięśni, 41 biceps na brzuchu kaloryfer twarz ok.. coś w podobie fabio cannavaro kiedy był krótko scięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffre
Kurcze ale dlaczego sie czepiacie,ja tez kiedys umowilam sie na randke z neta facet ktory przyszedl wygladal zupelnie inaczej niz gosc na fotce.I moze za chwile zaczniecie mnie wyzzywac,ale zmylam sie po ok 2minutach.Ja jestem atrakcyjna kobieta i takiego mezczyzny szukalam.nie wiem to dla was jakies dziwne.Taki zly ten autor ze posiedzial chwile i sie zmyl,a co mial zostac i ja przeleciec bo tak wypada.Moim zdaniiem i tak zachowal sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
ffree dziekuej za zrozumienie:) tutaj po prostu kafeteryjne idiotki oburzają się, że facet ma czelność odepchnąć paszteta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffre
To chyba naturalne ze te mniej atrakcyjne osoby sa z tymi rowniez mniej atrakcyjnymi.z wyksztalceniem i inteligencja jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kinem relax
buahah freee, przeczytała opis wygladu autora i chce mu sie podlizac bo mysli ze autor ja wyrucha zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffre
Autor nie musi mnie wyruchac,mam meze od ruchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffre
Na tym forum trzeba byc biednym i brzydkim zeby byc akceptowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek bez dupy
Ja tez nie bzykam pasztetow to normalne jak mycie dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZE KTO
JA MYSLE ZE ZACHOWALES SIE OK NIE MA CO SLUCHAC DEBILEK Z KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejlajwijd39dsn
pijjani kierowcy wiozą śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheenaa
Ja tez nie rozumiem co się czepiacie chłopaka? Nie spodobała mu się, ale i ak zachował się w porządku, to chyba godne pochwały nie? Przecież nie postąpił jak jakiś dupek i nie powiedział jej od razu, ''jestes brzydka, ja spierdalam''! To chyba jak najbardziej normalne, że nie bedzie sie spotykał z dziewczyną, która mu sie nie podoba, a wręcz odrzuca.. Prznajmniej nikogo nie oszukuje i zna swoją wartosc, co od razu ma sie uważać za nic nie wartego frajera i spotykać się z nią? Ludzie.. to jest śmieszne. Ps. Jesteś podobny do Fabio Cannavaro i jeszcze jesteś wolny?? Woow..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavita o czym ty pie**olisz? nie pier.....dole, tylko stwierdzam fakt, ze klamiesz. klamstwo jest uciazliwe bo trzeba caly czas pamietac co sie wczesniej pisalo. a ty piszesz sprzeczne rzeczy, wiec i w cala reszte tez nie mam podstawy wierzyc. to tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×