Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popcia sropcia890

Cwiczenia z tamylee webb

Polecane posty

Gość popcia sropcia890

cwcze od paru dni i widze efekty :) tamylee caly czas mwoi o skosnych miesniach brzucha, ze niby kobiety powinny je trenowac... a ja se dowiedziala, ze to sa te miesnie skosne u mezczyzn ktore wyrabiaja u nich sportowa sylwetke :Ozueplnie inna niz kobieca bo z "duza gora" :( Dzieczyny napiszcie mi jak to jest bo nie chce sobie zrobic kuku z racji, ze mam sportowa sylwetke ( co jest m,oim kompleksem) tzn szerokie ramiona i plecy :( duzy biust, slabe wciecie w talii i waskie biodra. Tak mi sie wydaje, ze gdy bede cwiczyc te miesnie skosne to sie jeszcze bardziej poszerze. A chcialabym zgubic brzuszek bo jestem po 2 ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbiegniewa Dębska z Kupiszewa
Zobacz u Tamilee - ona nie ma zbyt dużego wcięcia w talii, mimo super figury. Chociaż trzeba brać pod uwagę, że przecież ćwiczy nie tylko te programy na brzuch, który prezentuje na dvd ;) Jeśli nie chcesz, to nie ćwicz tych ćwiczeń, które angażują mięśnie skośne, a też jeśli dobrze pamiętam, to na początku 2 programu na brzuch, w ramach rozgrzewki jest też takie ćwiczenie na stojąco z obciążeniem na skośne - ja je robiłam bez obciążenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×