Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamciaKamilka

cały czas odwołuje spodkania

Polecane posty

hej dziewczyny mam problem... jestem z moim TŻ od 6 miesięcy(może to nie dużo,ale wcześniej długo się znaliśmy) moim probleme jest to,że mój chcłopak cały czas odwołuje spotkania,godzine przed, 2 godziny przed, w każdym razie w tym samym dniu kiedy ja już mam wychodzić(raz się zdążyło że przyjechałam na miejsce spotkania i wtedy dopiero zadzwonił do mnie i powiedział że nie może.zawsze odwołuje spotkania,mówiąc że coś ma w domu do zrobienia(mieszka z rodzicami,ma 22 lata), jak nie coś przepisać na komputer to wyprać dywany...wiem że mnie nie zdradza i kocham go,ale to sie zaczyna robić męczące...i nei wiem czy to jest faktycznie "problem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallalella
tż to Tadek żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
jjego matka jest zazdrosna o Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master club
odwołuje spotkania bo nie ma na nie czasu, naciąga moszne na słoik, to czasochłonne zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfefr
takie zachowanie wskazuje że ma cię gdzieś i oddala was od siebie,może robi to celowo może nie ale to napewno nie jest dobre dla związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robi tego specjalnie..chyba.. no ale czasem nawet przez to płacze...raz odwołał spotkanie właśnie z takie jakiegoś powodu (coś w ogrodzie miał robić czy coś), a mieliśmy w tedy przeżyć pierwszy raz razem! i jego sms że "nawet nie próbuj się na mnie obrażać"........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfefr
oj nie szanuję cię ...a informuje cię gdzie jest czy też nie?nie pozwalaj na takie traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftp
masz błąd w temacie, kretynko 🖐️ TŻ :D:D:D spierdalaj na wizaż z takimi tekstami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informuje... i wiem że on naprawde robi te prace domowe...tylko no to jest dorosły facet, mógłby się sprzeciwić jakoś.... zdrady nie biore pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftp
Szkoda, że nie mogłaś tego jeszcze pogrubić 🖐️ W temacie masz błąd więc zamknij japę i idź się wyżalić swojemu TŻ w rękaw, o ile znów nie odwala spotkania. ps. Co to za TŻ skoro nie chce ci towarzyszyć nawet na waszych spotkaniach? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×