Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje kasy

Pożyczka w providencie ? Brał ktoś ?

Polecane posty

Gość Agent Provident
Teoretycznie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci tak ...
Na umowę o dzieło w banku mogą zgodzić się na włączenie debetu. Kredytu nie dadzą. Ale tu uważaj debet trzeba spłacić przed końcem m-ca rozliczeniowego (to nie jest kalendarzowy! ma 30 dni i w ciągu roku koniec rozjeżdża się) Sprawdź i tu i tu. Może dla ciebie debet okaże się lepszy? Ale jak nie wyrobisz się to wiele banków blokuje na np trzy miesiące. Co będzie dla ciebie w praktyce oznaczać przelewem wejdzie najpierw zaległy debet pokrywa a resztę masz do dyspozycji. Z providentem to może skuteczniejsza będzie taktyka nie wzywać konsultanta a samemu jechać do siedziby. Konsultant ma prowizję za podpisanie jednorazową i za obsługę w domu za każdą wizytę. Na przelewowo małe szanse że zgodzi się. W siedzibie łatwiej z tym z biura dogadasz się i tak ma jednorazową. Tylko pokarze mu przelewy np z pół czy tam roku z umowy o dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Provident
Bzdury piszesz o providencie "powiem ci tak" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje kasy
a dlaaczego mieli by się nie zgodzić na pożyczkę przelewem ? przecież na ich stronie jest taka opcja ,ze spłacały raty przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci tak ...
Nie wiem. Ja tylko przypuszczam. Nigdy nie brałem. Tylko dwie cudze umowy przeczytałem. To chodzi o taktykę. No znam kilkanaście osób które wzięły. I tylko o jednej mogę powiedzieć głupek nie umiejący czytać. A wszystcy mieli z obsługą w domu. Za co najwięcej prowident nalicza. I oni dzwonili. A w ofercie jest lepsza możliwość. I nie wieżę by nikt z nich nie zauważył. Nie wiem. To dziwne. Musieli zgodzić się? Tylko pomysł innej taktyki dałem. Może to poskutkuje. Nie wiem. Postaraj się działać co najmniej dwutorowo. Debet w swoim banku też sprawdź.Ja tu tylko Tobie piszę z obserwacji nie doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikosia m
Zastanawiam się nad skorzystanie z tej promocji - http://jedynatakapozyczka.pl/ Oferują 500 tysięcy, bez bik i zaświadczeń. Czy ta oferta nie jest dziwnie dobra? Wiadomo, że nie chodzi o taką kwotę.... Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Tak to jest z kredytami pozabankowymi - trochę jak studnia bez dna. Polecam zajrzeć na allmoney.pl Prosta umowa bez haczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalamido123
Jak szukasz pieniędzy to może weź nie po providentach, a kokosach, finansowo czy ilending.pl ten ostatni znam bo jestem w biku, a tam nie sprawdzają... Jak siekniesz dobrego bonusa to w jeden dzień się ktoś znajdzie, żeby Ci pożyczyć... Nie dawajcie się nabierać na przedpłaty itp... i nie wysyłajcie w ciemno dowodow osobistych!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać!
Jeszcze dobrze nie potrzymasz kasy a już przychodzi przedstawicielka żeby oddać kasę! Raz w tygodniu nachodzi mieszkanie.Strzeż nas Boże od nich!To jest lichwa.Pozyczysz 1000zł,a musisz oddać 1900zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffffeeeeDelMarr
trzeba byc naprawde głupim aby pozyczać u providena i innych podobnych.: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAZD
Najlepiej po opinie na temat danej pożyczki udać się na specjalistyczną stronę/forum, gdzie masz obiektywne wypowiedzi użytkowników. Sprawdź sobie np. na www.soskredyt.pl i wyciągnij wnioski. Są tańsze pożyczki na rynku. Np. taki vivus, sohocredit, pandamoney czy netcredit. W providencie prowizja jest na poziomie 40-45%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta kredytu
? Czy potrzebujesz pomocy finansowej, jesteśmy organizacją finansową, ludzie, kapitał w każdej sytuacji po prostu wrócić do dalszych informacji przez e-mail pozwala nam:usl.associates005@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian123
Bardziej zainteresuj się skarabeuszem- z tego co wiem- a wiem bardzo dobrze to mają najlepszą ofertę na rynku nie nacinaj się na providenta- bo jak każdy wie- oszukują ;) Ja w skarabeuszu właśnie brałem pozyczkę kilkukrotnie- zawsze bez problemów :) www.skarabeusz.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz dobrej pożyczki? Poszukaj na www.nmoney.com.pl a znajdziesz coś konkretnego dla siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo lobito
potrzebujesz pilną pożyczkę, aby spłacić swój dług? jeśli tak skontaktuj się z nami poprzez leolobitohelpfunds@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja jakoś nie jestem przekonana do tej firmy pożyczkowej. Z tego co wiem tutaj https://www.gieldapozyczkowa.pl/wniosek.html można złożyć wniosek o pożyczkę w wysokości od 100 zł do 2 mln i nie trzeba się zamartwiać wysokim oprocentowaniem. Mają naprawdę dużo rodzajów pożyczek praktycznie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są strony, na których można sobie porównać oferty wielu firm, np na http://najlepszechwilowki.net . W niektórych z nich pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa- oczywiście pod warunkiem spłaty w określonym terminie. Wiadomo- zakresy pieniężne są różne, terminy spłat też, więc takie "porównywarki" to dobre narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA NIE BIERZCIE OD TYCH ZŁODZIEI POŻYCZKI ZARZNIECIE SIĘ DO KOŃCA naprawdę bardzo się nad taką decyzja zastanówcie to lichwiarskie odsetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to ty musisz zapłacić właścicielowi mieszkania mówiłem provident;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immaculate112
Szukasz kredytu biznesu? pożyczki osobiste, kredyt dom, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jakichkolwiek powodów. Jesteśmy kredytodawców prywatnych, kredyty dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2% stopy procentowej. Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami w (immaculatefinance@hotmail.com) i dostać dziś kredytu Pozdrawiam immaculatefinance@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan James
Ostateczna oferta kredytu !!! Czy potrzebujesz pożyczki płacić rachunki lub rozpocząć własny biznes, można ubiegać się o pożyczkę teraz i kontakt poprzez e-mail poniżej: kredit.offer10@gmail.com PODANIE O POŻYCZKĘ Nazwa: adres: Tel: Wiek: Zawód: Kraj: Kwota kredytu potrzebne: Czas trwania kredytu: Cel kredytu: Pan James Camila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebujesz pożyczki napisz do nas teraz: marekhaval@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpyy
Provident to lipa! Ja wolę brać jakieś normalne pożyczki chociaż w miarę bezpieczne. Osatnio np brałem pożyczkę w jednym z parabanków ale wszystko sobie zweryfikowałem na stronie supernovafinansowa.pl Dało radę kasę zwróciłem i wszystko wyszło spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brałam w Providencie, ale skorzystałam kiedyś z oferty Profi Credit. Szybko dostałam pieniądze na dowód! Firma uczciwa i w pełni pomocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Dużym plusem pożyczek w Providencie jest to że otrzymujemy pożyczkę w domu bez zbędnych formalności, na okazany dowód. Ale przed braniem takich pożyczek należy sprawdzić oprocentowanie http://www.kalkulator.pl/provident/ i inne możliwości jakie dają nam te pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×