Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wawcia powraca1111

Tusk cucił omdlałego chłopca na inauguracji szkoły

Polecane posty

A ja myślę, że to doniosłe wydarzenie winno zostać utrwalone piórkiem i węglem artysty lub wykute w marmurze karraryjskim i ustawione zamiast Neptuna w Gdańsku. Chłopiec zemdlał z głodu bo rodzice nie mają co włożyć do gara dzięki Panu Premierowi Donaldowi Tuskowi. Czy wszystkie dzieci padające z głodu pan będzie cucił ? W Polsce 1,5 miliona dzieci żyje w ubóstwie i jest niedożywiona dzięki działaniom obecnego mafijnego rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniooo ciekawskiii =)
Ależ wypowiedział się sensownie. Gada całkiem do rzeczy. Takie zdarzenie będzie wyzyskiwane propagandowo, bez końca. I to w zasadzie jest normalne, ale za rządów PO jest sama propaganda, która przykrywa bezmiar kłamstw, zaniechań, korupcji i indolencji władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniooo ciekawskiii =)
Istotnie Kaczyński, nie zrobił dla chłopca NIC. Nawet mu laptopa nie kupił, ani orlika nie postawił, bo premier stawia chłopcom orliki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻAL ŻAL
No i co a jakby nic nie zrobił, to by było wielkie oburzenie. Niezależnie co zrobi, i tak ocenią go źle. I tak źle i tak niedobrze jak to mówią stare wsiury 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@maniooo ciekawskiii =) czytając nagłówki z tego wydarzenia w sieci odnosiłem wrażenie, że chodziło o premiera Korei Północnej :D Jak widać, z propagandą wyszliśmy dalej, niż czołowi potentaci w tej "branży" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski socjalizm
To dziecko zemdlało, bo stało na baczność przed premierem, ubrane w czarny garniak, gdzie wysoka temperatura powietrza oraz osłabienie organizmu spowodowane głodem zrobiły swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski socjalizm
Żeby nie było, byłem tam jako rodzic na rozpoczęciu roku. Wszystkie dzieci dostały prikaz, aby stać na baczność przed premierem. Przedstawienie jak na Białorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to wina Tuska, ze media
które tylko czyhaja na JAKIKOLWIEK temat , to podniosły? Macie sie czym podniecac - dla takich wlasnie te dzennikarzyny pisżą, Napisza,ze ktos poszedl do kibla i tez bedziecie przezywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blak sabaf
a bo jak widze,ze napisane jest Tusk,to pierwsze,co przychodzi na mysl,to Kaczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blak sabaf
Nie chciał być zmuszony do konsternacji z naczelnym zło... y dobroczyńcą narodu, to se zemdlał, żeby go prędzej stamtąd zabrali i nie musiał olaboga ściskać mu ręki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blak sabaf
Ach, no zapomniałem - chłopiec spytał premiera: - Jak żyć panie premierze? Jak żyć. Na to premier: _Krótko chłopcze, krótko. No i chłopczyk zemdlał z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×