Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gustaw4--------

jakie sosy robicie do makaronu , lub ryzu

Polecane posty

Gość gustaw4--------

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczka1888888
Do makaronu: bolognese, carbonara, putanesca, serowy (serek homogenizowany z szynka i pieczarkami dodanymi osobno), pomidorowy z kulkami miesnymi itd. Do ryzu zwylke chinskie curry (wole od indyjskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje kasy
tez bym sie chciala dowiedziec, bo ja nie potrafie zadnego zrobic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarniczajad
najlepszy jest sos spermowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokjj
Jak się robi "chinskie curry"? Serio pytam, bo ja znam curry tajskie i indyjskie, a o chińskim pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkokwasny
najlepszy dla mnie slodko-kwaśny i z piersią z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloka z opola
Pokrój pierś z kurczaka w kostkę,pokrój w małą kostkę cebulę i lekko wszystko podsmaż na oleju.W osobnym naczyniu ugotuj 2 marchewki,2 pietruszki i 1 por,jak będą miękkie zmiksuj je na papkę dodając trochę wywaru.Pozostałym wywarem podlewaj mięso i uduś je do miękkości.Do miękkiego już mięsa dodaj zmiksowane warzywa oraz dwie- trzy łyżki zmielonych na proszek suszonych grzybów leśnych,przypraw solą i białym pieprzem i mas pyszniasty sos bez zagęszczania i kombinowania,jeśli lubisz możesz dodać kilka łyżek śmietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do makaronu lubię sos kurkowy ze śmietana i serem parmezan lub gorgonzola na koniec juz na talerzu dodaję świeżą natkę pietruszki albo ewentualnie sos ze śmietany, szpinaku oraz sera lazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>do ryżu: leczo drobiowe ragot (z pieczarkami, papryką, zielonym groszkiem) > do kaszy gryczanej: dania gulaszowe > do makaronu: sos śmietanowo-szpinakowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×