Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dariannna

problem w ciazy !!!!!!! lakier do paznokci !!! prosze o pomoc

Polecane posty

pomalowalam sobie paznokcie i odrazu z mokrymi usnelam..malowalam je w innym pomieszczeniu niz usnelam ,ale zle sie czulam po obudzeniu ,przespalam tez ze 3!godziny ...lakier zasycha w ciagu 5 minut pewnie ,ale czy po zaschnieciu jego zapach mogl byc szkodliwy ,bo nie przemylam rak ...zawsze myje po pomalowaniu jak zaschnie lakier :-\ a teraz usnelam i boje sie ze to zaszkodzilo dziecku ...!!!!!!!??? czy zapach zaschnietego lakieru jest szkodliwy ?? ps.czy wy malujecie pazurki w ciazy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxzcxc
ja peerdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tez cos kiedys słyszałam na ten temat ale nie wierze w takie pierdoly jestem w ciązy i normalnie maluje sobie pazurki, nie ma co popadac w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo sie uczyc w liceum a nie w ciaze zachodzic i potem bac sie lakierow do paznokci. zaręczam że w jedzeniu masz wiecej szkodliwych świństw niz w zapachu lakieru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba jaja sobie robiszz
najpierw prosze dokonczyc temat biologii....gdzies tu na kf jest topik pani ginekolog na ten temat.. dziewczyno-dziecku nic ne bedzie...nie przesadzaj...gdzies takie durnoty wymyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się zmieściło..
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudztwo!!!!!!!!!
tak!to naprawde tragedia!zaszkodzi i ta na 10000%!bo widzisz?tobie baaardzo zaszkodziło,zgłupiałaś po tym,czy miałaś tak od zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×