Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moan123

jak szybko schudnąć ?

Polecane posty

Gość moan123

jestem załamana Swoją wagą... chciałabym szybko schudnąć, aczkolwiek nie mam motywacji. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setkaaa
a ile kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moan123
mam 161 waże 55 kg... mam szeroke biodra. chciałabym 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setkaaa
ja mam 62 kg wzrost 170 i tez cj]=hce 5 kg i szukam diety zeby od jutra zaczac mzoe razem cos wymyslimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setkaaa
sorki za bledy ale jade autobusem i zle mi sie pisze z komorki a korki sa i co chwila szarpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moan123
nie, ma problemu, nie przeszkadzają mi błędy , przymknę oko. widzę , że też nie masz motywacji ? : ) ja jestem strasznym łakomczuchem. ale z tego co widzę, to masz idelna figurkę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moan123
ja myślałam, o dużej ilości wody i jabłkach, podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setkaaa
ale mam oponke na brzuchu i chcialabym ja zrzucic a cwiczyc na razie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setkaaa
ja sama nie wiem, mnie gubi chleb i słodkie ja sie zastanowie jak wroce do domu poszukama cos na necie ale odewe sie jutro, bo mam jeszcze w domu troche pracy i wyjscie z psami ze dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolczika
Jedno jest pewne, iż nie możesz stosować diety bez ćwiczeń, ważna też jest samokontrola, oraz nie podjadanie. Ja obecnie stosuję obecnie dietę http://vivalavita.pl/dieta-dietaletnia-16.html gdyż wzięłam się wreszcie za siebie, ciut determinacji przy tym dorzuciłam, gdyż od parę razy niestety...zabrakło chęci, teraz jest znacznie lepiej, a efekty widać również;) ps. 1 zasada to głównie - nie odpuszczać, oraz nie marnować dni na "nadjadanie" z myślą "to tylko jeden dzień" - może dla nas jeden, dla metabolizmu jest to inaczej postrzegane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moan123
okej, rozumiem, też mam psa. hm... ja jutro zacznę jabłkami. do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moan123
dziękujemy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurkumaa81
Hej, ja się podłączam pod temat, jednak mnie zadowala waga 55 kg przy wzroście 158 cm. Na chwilę obecną jest 5 kg więcej. Do Tolczika fajna stron, właśnie ją oglądam możesz coś więcej powiedzieć na temat Twojej diety? Kurkuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim wyrzuć z głowy słowo "szybko", jesli cały czas będziesz tak myśleć to tylko zwiększy presję w Twojej podświadomości. Znajdź plan treningowy i dietę, naucz się jak organizm "odchudza się", chodzi mi o zasady i po prostu rób swoje codziennie. Nie patrz ciągle w lustro szukając rezultatu z dnia na dzień. Rób swoje, a mniejsza waga przyjdzie sama i dowiesz się o tym z czynników zewnętrznych :) powiedzą Ci o tym Twoje ubrania lub znajomi, tak było w moim przypadku. Uwierz mi, nie patrzenie na siebie codziennie wyczekując szybkich rezultatów pozbawiło mnie negatywnych bodźców. Schudłam 25kg w 10 miesięcy :) jedząc 2000kcal dziennie. Dobrych składników, w dobrych proporcjach z dobrym trenimgiem i poza spadkiem wagi ograniczyłam rozstępy i bardzo wzmocniłam mięśnie, oraz kondycję. Kolejny powód by nie patrzeć w lustro codziennie? W pierwszej kolejności spalany jest tłuszcz wokół narządów wewnętrznych, który jest najbardziej zbity i trudny do wyrzucenia. Dlatego na początku nie zobaczymy rezultatów bo spalany jest ten, którego nie widać :) a który jest najgroźniejszy dla organizmu. To co ja robiłam było dosyć zaawansowane i nie dla każdego :) dla początkujących mogę polecić to co ma w sygnaturze. Bardzo przydatna wiedza z zakresu odchudzania, PORZĄDNEGO odchudzania, a nie na pałe :) + inne materiały tam zawarte pomogą wam przetrwać okres odchudzania, który jest niewąptliwie często męczący psychicznie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakvarta
Do Tolczika: Ja także stosuję tą dietę, o której pisałaś, tzn. obecnie jestem po okresie minionych (za mną już) 3 tygodni, a teraz idzie następny - czwarty. Skorzystałam, bowiem od zawsze miałam problemy z adaptacją siebie samej, szczególnie po studiach, kiedy "moje podjadanie" było normą podczas codziennego dnia, a także nocy. Potem zdecydowałam się na dietę z vivalavita.pl, gdyż przekonało mnie to, że mam nadzór nad osobistym dietetykiem, nie muszę także wychodzić z domu i tracić cennego czasu. A na efekty nie przyszło mi długo czekać;) pozdrawiam Pam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brakuje Ci motywacji to połącz przyjemne z pożytecznym i jedź do Spa na turnus odchudzający. Poza tym, że nie będziesz miała czasu myślec o jedzeniu, to jeszcze będziesz pod okiem specjalistów i porozpieszczasz swoje ciało :-). Mogę Ci polecić Primavera Spa, w Jastrzębiej Górze bo to pewne miejsce, innych ośrodków niestety nie znam, ale wiem że jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akarigosia
Mnie namówiła na dietę - a właściwie na jej przejście ) koleżanka, która pracuje ze mną na co dzień w pracy, która zaczęła dietę http://vivalavita.pl/dieta-dietavivalavita-12.html Ja potem szybko do niej dołączyłam, gdyż samej pewnie nie chciałoby mi się z racji zbyt słabej motywacji:P A tak mam dużą motywację, w postaci mojej koleżanki oraz wyników, jakie omawiamy sobie nawzajem;) pozdrawiam i polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurkuma81
Wspominał ktoś by usunąć słowo szybko. Zgadzam się z tą kwestią, nawet sami dietetycy zalecają by nie przeskakiwać z normalnego jedzenia na np 1000 kcl (bo rozumiem przez połączenie słów szybko i dieta masz to na mysli) http://vivalavita.pl/pytanie-do-dietetyka/jaknieprzytyc-45.html tutaj masz potwierdzenie. Zalecane jest stopniowe zejście na niższą ilość kaloryczną , że tak powiem. Jestem zwolenniczką powolnego schodzenie z wagi, bo co nagle to po diable:P Kurkuma81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni28L
Szybko schudnąć? no nie wiem ja na oryginalnym African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl schudłam w ciągu dwóch miesięcy 14 kg chyba to szybko? Jestem zadowolona z wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy mi się idealna waga.Na razie jestem w połowie drogi.Stosuje Foreverslim jestem na diecie tylko z tą aktywnością u mnie kiepsko.Nigdy nie lubiłam się ruszać i pocić ale jeżeli chce spełnić swoje marzanie to niestety będę musiała się wziąć do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flotyl

Bardzo dużo 10 w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Kiedyś sama byłam otyła i po 4 latach udało mi się schudnąć metodą która jest opisana na tym blogu:

dietalux.wordpress.com

Moim skromnym zdaniem warto tam zajrzeć, może i wam pomoże🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×