Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angry---bird

który karnisz ładniejszy? stare złoto czy chrom mat?

Polecane posty

Gość angry---bird

cześć. chcę kupić karnisz a wybór jest bardzo duży.... w salonie mam pomalowane ściany na beż, kanapy kremowe, meble venge. i nie wiem jaki karnisz kupić:( taki ? http://rena.pl/karnisze-karnisze-ryflowane-karnisz-podwojny-fi-25-ryflowane-fantazja-o_l_271_14771.html czy taki? http://rena.pl/karnisze-karnisz-elegant-fi19-podwojny-falkao-o_l_2_14585.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jeszcze od tego
w jakim stylu masz te meble. Nie tylko kolor karniszy musisz dobrać, ale też wzornictwo. Z tych linków, które podałaś, to są dwa różne wzory pasujący do różniących się od siebie wnętrz (chyba, że wzory są przypadkowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w sumie zależy od wystroju my mamy zielone ściany i karnisz chrom tylko z inną końcówką niż na tym zdjęciu co podałaś, do tego ciche kółka też chrom i czarno białe zasłony i jest ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
meble to tylko szafka rtv i komoda. salon połączony jest z kuchnia. jejku nie wiem :( mebli do kuchni jeszcze nie mam. wzory sa przypadkowe. nie wiem też jakie wybrać zakończenie, czy proste czy fikuśne. jedno wiem ze w kuchni kupie taki sam karnisz. jeszcze jedno chce zapytac czy pasować bedą makarony do salony o dokładnie takie http://allegro.pl/makarony-cieniowane-z-koralikami-firany-300x250-i2578306423.html kolor cappucino ecru brazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
u mnie ściany sa beżowe.podoba mi się chrom mat. ale zastanawiam sie czy bedzie pasować. taki szczegół a jaki ciężki wybór:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie my mamy crom mat bo nie jest taki błyszczący a co do końcówki to trudny wybór bo trochę tych końcówek jest :p my też długo się zastanawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
no właśnie. w sumie wszystkie inne dodatki będę miała na pewno w chromie (np uchwyty do szafek w kuchni, klamki w drzwiach, lampa stojąca) ciężki wybór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
kuchnie chciała bym mieć czerwoną, bądź kremowa, wysoki połysk. no i dodatki w salonie też będzie odrobiny czerwieni. (poduszki, itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o o kolor i o końcówkę. bo mocowanie mamy inne bo od sufitu i wymiary też inne, no i podwójny karnisz mamy drugi jest zakończony małą kulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
ładny, myślę nad podwójnym, bo może później mi się odwidzi i będę chciała zasłony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indinni
nie moge zrozumiec jak moga podobac sie makarony...aczkolwiek akceptuje to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
indinni - witaj, podobają mi się ale nie wiem jak to bedzie wyglądać w całości... space ranger- :P o tuż to. chyba też zdecyduje się na chrom mat z klasycznym zakończeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indinni
ja musze jeszcze dobrac firnaki i zaslonki, ale to jest dla mnie za duzy stres;) i zostawiam sobie to porodzie, teraz nie bede sie stresowac i pozwole sasiadom jeszcze nas podgladac... odnosnie karniszy ja postwailam na prostote...bo karnisza nie zmienia sie czesto tylko jest tak jakby na cale zycie;)... zamierzam natomiast puscic wodze fantazji przy firankach...i juz sie sama siebie boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
Space Ranger a masz jakies firany? salon mam od drogi więc pasowały by firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
indinni - szczęśliwego rozwiązania życzę!!!!:) myślałam ze z dekoracja okna pójdzie mi łatwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanki posiadam bo jak karnisz podwójny to pasuję mieć firanki i zasłony :) jeszcze apropo karnisza to firanki wisza na cieńszej rurce zakończonej kulką ale to już pisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
dziewczyny a jak dopasowałyście karnisz? wnękę w oknie mam na 235cm i zastanawiam się nad karniszem o długości 280 cm lub 300cm i też nie wiem jaka długość czy 280 cm nie będzie za mały, a nie chcę na całą długość sciany kupować karnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wybór kółek został :P czy zwykłe całe metalowe czy kółka które od wewnątrz mają teflon dlatego się nazywają ciche bo jak przesuwasz zasłonę to mniej hałasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
Space Ranger - nie wiedziałam ze są takie kółka!:P rewelacyjne te które nie hałasuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
czytalam gdzieś za karnisze powinny wystawać około 30 - 20 cm po jednej stronie, ale oczywiscie to rzecz gustu :) mysle ze 300cm na wnęke 235 cm wystarczy. ale co do tych kółek to nie wiedziałam ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jeszcze od tego
mi wystają po 15cm z każdej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
zawsze można przyciąć dłuższe, a z krótszymi nic nie zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry---bird
problem w tym ze nie mieszkam na miejscu :( i ciężej z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×