Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analizujekazdyszczegol

Ile płacicie za rachunki?

Polecane posty

Gość analizujekazdyszczegol

Ile płacicie za rachunki? 1.Prąd. 2.Woda. 3.Gaz. 4.Internet. 5.Telewizja. 6.Wynajem lub czynsz. 7.Inne (raty,telefony,autobusy,paliwo itd.) Ile zostaje wam na życie? Jaką kwotę przeznaczacie na żywność? Zaznaczcie proszę na ile osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 osoby
Prąd+woda+gaz+czynsz (mieszanie wlasnosciowe) - 1000 do 1100zl Internet 66zl Telefon 100zl + 2 sieciowki 162zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 osoby prąd-270zł woda+kanalizacja-180 gazu nie mam internet-63 telewizja-48 mam dom jednorodzinny na życie zostaje mi powoli gówno:( w sklepie co drugi dzień zostawiam 200-250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 osoby
Na zycie zostaje nam ok. 600 (na 2 osoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachunki rachunki rachunki
Ile płacicie za rachunki? 1.Prąd. - co 2 miesiace ok 400 zł 2.Woda. - nie pamietam 3.Gaz. - nie mam gazu 4.Internet. - nie mam neta 5.Telewizja. - 52 zł 6.Wynajem lub czynsz. - nie płace własny dom mam 7.Inne (raty,telefony,autobusy,paliwo itd.) - telefon ok 40 zł paliwo miesiecznie ok 400 zł Jest nas trojka, ale cora ma 2 lata. Ile zostaje wam na życie? Jaką kwotę przeznaczacie na żywność? Na zywnośc przeznaczam ok 1000 zł miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analizujekazdyszczegol
Nas jest dwójka. Za dwa miesiące przeprowadzamy się do kawalerki (wynajem). 1.Prąd - myślę że około 150 zł wyjdzie. 2.Woda - tak jakoś jak prąd. 3.Gaz - pewnie koło 50 zł. 4.Internet - jakieś 50 zł. 5.Telewizja - około 50 zł. 6.Wynajem to 800 zł. 7.Telefony to 150 zł, autobusy 170 zł i pies około 100. Zarabiamy łącznie 3100 zł. Czyli na życie zostanie nam około 1400 zł. Wydaje mi się,że na żywność wydamy miesięcznie około 1000 zł. Co sądzicie? Sama nie wiem jak to ogarnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analizujekazdyszczegol
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdturyujyu
Prąd-około 600zł co dwa miesiące Woda-około 300zł Gaz-nie mam, ogrzewanie centralne w tym zimą około 800zł za flot Internet-90zł Telewizja-60zł Mam dom wielopokoleniowy, prababcia, babcia, rodzice, ja Ja po dorzuceniu się 500zł każdego miesiąca mam 900zł na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 80 zł 2. Wodę mam w czynszu. 3. 25 zł za przesył i 8 zł za zużycie. 4. 39,99 5. 0 zł - nie mam telewizora. 6. 750 czynsz. 7. telefon 40 zł, autobusy 100 zł Zostaje mi 350 zł, z tego praktycznie wszystko idzie na jedzenie. No, 50 zł staram sie odłożyć na kupno chemii do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topik..podbijam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkoBoss
2 osoby, współlokatorzy. 1.Prąd - 250zł miesięcznie. 2.Woda - w czynszu. 3.Gaz - brak. 4.Internet - 250zł, 100 Mb/s 5.Telewizja - kablówka + cyfrowa - razem 60zł 6.Wynajem lub czynsz - czynsz + woda + ogrzewanie - 2400zł, 3 pokoje, 93m2 7.Inne (raty,telefony,autobusy,paliwo itd.) - 500zł na paliwo, 600zł ubezpieczenie samochodu, 100zł ubezpieczenie mieszkania. Ile zostaje wam na życie? Jaką kwotę przeznaczacie na żywność? Na jedzenie dla siebie - 1000zł. Zostaje mi 3500zł. Niestety takie rzeczy to tylko w Holandii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracownik fizyczny, w magazynie - realizuję zamówienia (kompletuję towar), 3 lata stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prąd-60zł Woda-40zł bo część w czynszu Gaz-8-10zł Internet- nie płacę bo sąsiad ma wifi i mi udostepnił Wynajem-1600zł 2 pokoje Warszawa Inne: kredyty itp-2500zł Jest nas dwójka, po zapłaceniu wszystkiego zostaje ok 3000-4000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fykgkjk
1600zł za dwa pokoje w Warszawie ??? jak ja się cieszę że żyję w domku dwurodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parufka on ma wifi, a Ty z tego korzystasz a on zaloguje się do swojej sieci z wifi i widzi jakie strony odwiedzano z Twojego IP nie mówię, że tak robi, ale mógłby... więc kto wie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookokokokokoko
Dane miesięczne: prąd 80 zł gazu nie mam woda w czynszu wynajem (już z czynszem) 1700 telefony różnie - od 100 zl do 400 internet 50 zł żywność - nie wiem, nie bardzo liczymy benzyna 500 zł Wydajemy miesiecznie na żyie około 4500- 5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookokokokokoko
dane za 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile płacicie za rachunki? 1.Prąd 140zł 2.Woda w wynajmie wliczona 3.Gaz 160zł 4.Internet 75 zł 5.Telewizja w wynajmie nie wiem ile 6.Wynajem lub czynsz 2000zł :o 7.Nie mam żadnych rat, telefon na kartę więc zalezy ile wygadam, ale około 100zł na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookokokokokoko
w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi za kafe
przyszło 86,74 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkjhkk
jak juz porownywac to obiektywnie. jak w holandi zarobi 2000 euro to polsce 2000zl a nie 1000. nie ma co porownywac magazyniera na jakims zadupiu w malej firmie a magazyniera w duzej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookokokokokoko
Mnie wydaje się śmieszne wskazywanie w złotówkach ile ktoś wydaje w Holandii. Jeśli ktoś tak chce wskazywac to niech napisze jaki procent miesięcznych dochodów stanowią te wydatki - wtedy jest porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Prąd. - 130 zł 2.Woda - 130 zł 3.Gaz - nie mam 4.Internet - 50 zł 5.Telewizja - 40zł 6.Wynajem lub czynsz - 900 zł 7.Tel - 60 zł na życie na trójkę osób zostaje mc około 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to jest jak to je
ja z narzeczonym wynajmujemy mieszkanie 1. wliczone w wynajem 2.wliczone w wynajem 3.kuchnia indukcujna czyli prad 4.60 zl miesiecznie 5.60 zl miesiecznie 6.1300 miesiecznie 7.jeden abonament 60 zlotych co miesiac, dwa telefony na karte ok 100 tak mysle, na benzyne nie jestem w stanie wyliczyc pieniedzy na zycie spokojnie ok 1300 zostaje choc to nie regula, na jedzenie tez nie moge wyliczyc kasy dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmówiee
dwie osoby 1/2/3/6 to wszystko mam łacznie z czynszem i wychodzi ok 1100 4 ok 40 5 ok 40 7 ok. 1300-1500 na zycie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jhjkjhkk jak juz porownywac to obiektywnie. jak w holandi zarobi 2000 euro to polsce 2000zl a nie 1000. nie ma co porownywac magazyniera na jakims zadupiu w malej firmie a magazyniera w duzej firmie " - to jest bezsens totalny, bo jak tutaj samochod kosztuje 20 000 euro to w Polsce nie kupisz go za 20 000 zlotych, a co ciekawe, czasami w Polsce kupisz go drożej :D Podalem przeciez jakie sa koszty zycia, to sobie mozna porownac. Jak Element wspomniał - robiac to samo w PL nie utrzymalbym sie a tak zostaje jeszcze calkiem niezla sumka, jak ktos chce to dobrze - zostaje +- 850 euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke tego duzoo :)//
Wynajem plus garaz 400 euro prad mc 70 e woda raz na trzy miesiace góra 35 e komorki od 50 do 80 e internet z telefonem stacjonarnym 50 e gazu nie mam paliwo róznie od 100 do 300 e papierosy 150/170 e / na jedzenie zostaje sporo ale przeważnie wydaje 250 e nie odmawiając sobie niczego zarobki 2300 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×