Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodycz

tylko dla pan,faceta zakaz wejscia!

Polecane posty

Gość slodycz

hej koteczki powiedcie mi nie macie czasem ochoty na jakiegos przystojniaka z internetu? Np z forum? Nie macie ochoty by jakis nieznajomy polizal wam dziurki? Kto by to byl? Starszy,mlodszy ? No i oczywiscie w jakim wieku jestescie...?albo na seksik,tak sie na nim wyzyc zdominowac spelnic fantazje ktorych z mezem,narzeczonym,chlopakiem nie da rady bo boicie sie ze np zle o was pomysli...jak to jest?ciekawie bylo by poczuc cos innego chyba co?no i co byscie takiemu zrobily?nic o sobie nie wiedziec,czy to nie jest podniecajace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki tam sobie ktos
fajny temacik i sam jestem ciekaw ,szkoda ze tak malo zainteresowanych kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegastalin
a ja mam na kocice ochotę ale zakazuje wejścia jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam ochoty
moj mi w zupelnosci wystarcza, a nawet jakbym miala ochote nie zrobilabym tego bo mam dume i sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, za swego ojca to ja się wypowiadać nie będę ;) Co do tematu, to jasne, że mam ochotę na przystojniaka, obojętnie z którego forum ;) a jak przystojniak jeszcze stanowczość i zdecydowanie prezentuje, to mięknę, mięknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadający
pompek kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowili ze zielono niebieska :D jak to nie w twoje ??:> nie lubisz w kakalo ??:D hueheu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a ta butla z napojem po imprezie zostala ??:D a co z tym kakalkiem bedzie ??:D huehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błyskota
ja mam takiego amanta w necie...znajomośc już troszke trwa. zaczeło się od czatu,potem kam,skype,fb,telefon.... okazuj się, że bywaja tam inteligentni i intrygujący ludzie również. On w dodatku nieziemsko zboczony. ma 30 ja 25. myślę, że pozwoliłabym mu przekroczyć swoje granice... uwielbiam dominujących, hardych,znających swoją wartośc i on na takim się prezentuje...sama jestem harda lecz uświadomiłam sobie otatnio jak bardzo pragnę zostać "ułożona" mentalnie,emocjonalnie...ciekawe jak to się rozwinie. Ciekawe czy podoła chłopaczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie....i powiedz mi teraz ze myslales ze to ja? To uznam Cie za tepa mase :D Wkurwila mnie jakies pol roku temu bo go glupie jak but dziewcze i tak mi juz tez nick zostal hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdushdd
to może od razu swoje zdjęcie wstawisz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdushdd
no to daWAJ POMPEK , O TOBIE MOWA :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×