Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schulerin

obwisle poslady

Polecane posty

Gość schulerin

siemanko wszystkim. jestem mloda dupa a juz mam obwisle poslady przez co nie moge nosic zbyt obcislych rzeczy na tylku bo to jednak widac, wisza jak psu jajca. i teraz pytanie: zaczelam biegac i jak biegne to czuje ze miesnie posladow dzialaja sobie ale nie wiem jak dlugo i jak duzo musze biegac zeby te poslady byly jedrne, podniesione i twarde. jak dlugo wy czekalyscie na efekty i jakie one byly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
miesiac to nie tak duzo w sumie, biegam codziennie od dzis i mam cisnienie na jedrne poslady wiec dam rade. a mowisz z wlasnego doswiadczenia moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie z własnego doświadczenia. Jeszcze rok temu miałam totalną awersje do ćwiczen. Nie robiłam NIC. Mimo, że szczupła byłam (rozmiary noszone to xs/s), to wszystko w kondycji było nedznej. A odkąd biegam o wiele lepiej wszystko wygląda, i jeszcze nawet mi troche spadła waga i nogi wysmuklily sie, ujedrniły, dupka też :)... Od razu to sie nie stanie, ale po miesiacu widać 1 zmiany, po 3 miesiacach to już widać zdecydowaną różnice. :) Także ja zachęcam, bieganie świetnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
a jak biegalas/biegasz? masz jakas technike? jak szybko? jak intensywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej szczególnej techniki. Ot zwykly jogging, niezbyt szybko, staram sie dziennie okolo pół godziny pobiegać czasem troche wiecej :) I działa doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
a jakie zauwazylas zmiany po miesiacu biegania? bo nei wiem na co moge liczyc a jestem jzu zdesperowana wiec sie chwyce wszystkiego. ten moj tylek to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
no domyslam sie ze byl bardziej zbity ale potrzebuje konkretow :P tzn czy mialas taki flak wiszacy i czy bardzo sie po miesiacu ujedrnil i jak bardzo po 3 miesiacach :P moze byc procentowo bo jako umysl analityczny lubie operowac liczbami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiał tak średnio. Jeszcze najgorzej nie było, jakby mogło być. Jak chcesz procentowo to ja bym powiedziała, że po miesiacu intensywnej pracy poprawa ze stanu średnio-wiszącego jest o jakies 30-40% :P Tak naprawde miesnie posladkowe regenerują sie stosunkowo szybko. Tylko że trzeba systematycznie zazywać ruchu, bo dupa nie lubi tryby siedzacego, niestety ;/ Wiec codzienne biegi są koniecznoscia. max 1-2 dni przerwy. Ale najlepiej w ogole. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
twarda jak beton. moim zdaniem bieganie nic nie da. Ja nie biegam. Uprawiam tylko gimnastyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
no to mi teraz dalas taka motywacje ze bym poszla znowu pobiegac ale jest juz ciemno a nad wisla nie ma latarn, przynajmniej tu gdzie mieszkam :P 30-40 provcent ot bardzo duzo! bieganie jest super a tak sie zapieralam kiedys ze biegac nie bede :P a jak sobie radzisz ze skaczacymi cyckami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
jaka gimnastyke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
jesli chodzi o bieganie to lepiej sa szybkie spacery szybkim, MALYM ktokiem i z napietymi posladkami,. cwichenia na pupe: stajes na czworaka i na przemian idzie jednak noga z tylu do gory - trzymac i powtorzyc ile sie chce. albo na stojaco : stoisz, opierasz sie powiedzmy o lawke i tylnia noge podnisz do gory przy tym nogi musza byc wyprostowane. to cwiczenia modelek. ale powiem szczerze,ze malo cwicze. z natury mam wszystko ubite. moze dlatego, ze ogolnie moj sposob chodzenia jest szybki malymi krokami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
skaczacych cyckow tez nie mam :-P albo wiszacych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 37 lat i dupa - To jest twoje zdanie i nie biegasz, i nie masz zielonego pojęcia jak to działa. 🖐️ Ja mam mały biust, ogólnie (60E) Na skaczący cyc najlepszy jest dobrze dobrany stanik, w którym nie ma prawa nic ci podskakiwać. Czy idziesz, czy biegniesz. Także proponuje sie dobrze wymierzyć i upewnić, czy nosisz dobry rozmiar (serio mówie), ktory dobrze podtrzymuje twój biust. Bo jak cycki skaczą w staniku gdy biegniesz to zły znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
to ja stawiam male kroki jak chodze bo mam malutkie stopy ale mimo to nie mam twardej fajnej dupy. tylko nalesnik i to jeszcze rozplaszczony. te cwiczenia sa straszne, jak je robie to marze zeby je jzu skonczyc wiec ich nie robie. ale chyba powinnam. bo w zasadzie sa skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z chodzeniem to jest przekłam chyba... Ja mam 157cm (to duza nie jestem chyba :D) stopa rozmiar 34, chodze szybko, idac zawsze wyprzedzam innych ludzi na chodniku i ogólnie nawet osoby wysokie mowia mi, ze ja "biegne" a nie ide... A moja dupa dopóki nie zaczelam serio codziennie biegac przypominala już prawie naleśnik. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
nie biegam bo nie potrzebuje. wole gimnastyke. po za tym nie mam zamiaru obciazac stawow bieganiem. ale niech kazdy robi co chce. ja mam rower mountainbike i jezdze codziennie 1,5 godziny do tego chodze 3 razy w tygodniu na basen. codziennie 6 rano gimnastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
zalezy jak chodzisz. pisalam,ze trzeba przy tym napinac miesnie. niektorzy biegac nie potrafia i im to nic nie da. kazdy powinien zlalezc dla siebie najskuteczniejsza i najzdrowsza metode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
widzialam dzis kobiete ktora sobie spacerowala na przystanku i napinala miesnie tylka a usiasc to miala na czym! ogromny wystajacy tylek miala i jak lazila w kolko to tak sie jej podbijal w gore i opadal i mialam wrazenie ze robi duzo halasu :P a rower pomaga na poslady? a skakanka? mysle ze pobiegam troche to i kondycji nabiore bo na rowerze moge jezdzic do upadlego a nie czuje sie zmeczona, jedynie miesnie bola, a po bieganiu to mam zadyszke jakbym niewiadomo co robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
wyprobuj po prostu co Tobie lezy i co u Ciebie dziala. Wiesz ja nie napinam dupy jak debil jakis :-P z natury mam taki krok... a co do sportu to ten program robie od 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
a co myslisz o siedzeniu i napinaniu miesni tylka i wlasciwie siedzeniu na napietych miesniach przez pare minut, potem rozluznienie i znowu napinanie? daloby to cos? bo mam siedzaca prace i w zasadzie to bardzo duzo siedze. czasem mam wrazenie ze juz przyroslam do krzesla czy roweru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
nie wiem moze znajdziesz jakies cwiczenia na siedzaco w internecie. Nie mam pojecia... wyprobuj moje. naprawde zacznij codziennie 15 razy jedna nozka, 15 razy druga nozka. zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
jak szybko? bo jestem gotowa nawet wiecej robic byle efekty byly za miesiac najpozniej i to widoczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
nie wie jak szybko ale szybko :-P wiele osob mysli ze jak bedzie walic to bedzie szybko i skutecznie ale to nie prawda. poszukaj sobie w necie dodatkowe ciwczenia na pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala pitolowa
schulerin a jak wyglada ten twoj tylek? bo ja tez mam problem w sumie od zawsze, jestem szczupla, jest w miare plaski a pod spodem mam takie kreski, zawsze chcialam sie tych krech pozbyc, probowalam cwiczyc ale to nic nie daje, a dupa robi sie cora bardziej miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
oj Ty niedobra, podzielic sie nie chcesz wiedza :P chyba na rolki tez sobie skocze bo rolki sa swietne :D w necie wyczytalam wlasnie ze spinanie posladow jest swietne dla osob siedzacych za biurkiem wiec co godzine wg zalecen instruktorki bede robic 20 powtorzen po 5 sekund spinania. zobaczymy co z tego wyjdzie. dodatkowo bieganie i cwiczenia ktore mi polecilas. zobaczy sie co sie sstanie za meisiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
nie kochana nie znam wiecej ciwiczen bo bym sie podzielila. tak rolki sa zajebiste na tylek i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×