Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda mamcia

praca w domu

Polecane posty

Gość mloda mamcia

Hej poszukuje od jakiegoś czasu pracy którą mogłabym wykonywać w domu ( mam półtoraroczną córeczkę) Chciałabym dorobić jakiś grosz do domowego budżetu ... Jedynie co spotykam na swojej drodze to skęcanie długopisów znając życie to i tak jakieś oszustwo wiec może wy mi coś podpowiecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafika komputerowa, strony
www, copywriting, robienie map, tlumaczenia tekstow z jezykow obcych, zwl.z chinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamcia
a powiesz mi gdzie są takie oferty pracy bo na serwisach jak pracuj.pl ich nie znajduje zwłaszcza copywriting by mnie interesował:) A robienie map ... nie kumam w jaki sposob miałabym je zrobić w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamcia
oczywiście chodzi mi o oferty pracy z pozostaniem w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamcia
dzięki za pomoc ;) bede poszukiwać na tej stronce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasdsdf
a na czym tam wlasciwie sie zarabia? na jakichs stronach zagranicznych? to pewnie trzeba miec konto zagraniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka to kolejny naciągacz
który zakłada konto i robi ludzi w wała, nie wierzcie w takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko skoro nie potrafisz
nawet szukać takeij pracy to wcale się za nią nie bierz, tak trudno wpisać w google praca przez internet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie chcesz dziewczynie pomoc to po co sie wtacasz w ta rozmowe czasami warto sie dowiedziec od innych gdzie mozna znalezc fajne oferty pracy ... A w google znajdź sobie forum dla zgryźliwych pajaców i bedzie po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko skoro nie potrafisz
ja tylko radze od serca zeby nie brala sie za prace skoro nie potrafi korzystac z zasobow sieci, poczytaj moniczko jej posty a potem osadzaj, od razu widac ze to jakas osoba co najmniej tepa :/ ona nie szuka fajnych ofert, ona nie ma pomyslu nawet co mozna robic w domu :/ potem sie podejmie jakiejs roboty i ja spierdoli, mam doswiadczenie z takimi lolitami niestety, szukalam nie raz pracownikow z netu i 1% to osoby odpowiedzialne i madre a reszta to takie jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz tu sie bardzo mylisz bo wiele razy z nia rozmawiałam jest bardzo inteligenta osoba a to że nie do końca wie co chce znaleźć w necie to tylko dlatego że zawsze pracowła w realu a nie cyberprzestrzeni i jest troche zagubiona... I takim osobom raczej należy coś ciekawego doradzić żeby sie odnalazły coś czego szukały a nie oceniać wiem bo sama jestem w podobnej sytuacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie wrażenia
Jest tego trochę w sieci, poszukaj w Google pod frazami "praca zdalna", "praca -online", "praca home office".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Proszę. Ten pierwszy link (ankieter) jest sprawdzoną ofertę, bo moja koleżanka tak pracowałam po porodzie i w trakcie wychowywania synka. Minus jest wyjazd na 3 dniowe szkolenie do Wa-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie nie przeraża bo jestem z Wawy ;) Tylko ciekawi mnie to czy te godziny do wypracowania to musi być np po 4 godz. dziennie bo wiadomo jak z maluchami bywa czasem nie dadzą popracować hehe nie wiesz jak ta koleżanka miała ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorko skoro nie potrafisz
A jaka prace oferujesz? Ja szukam pracy dodatkowej, ale wole nie zakladac w tym celu d.g. :) Moge pisac teksty na zamowienie (z polskimi znakami, na Kafeterii troche sobie folguje - pod wzgledem interpunkcji tez) :P, wykonywac grafiki, przygotowac do druku. Drobne prace fizyczne w moim miescie tez przyjme!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Ty tak, ale my stąd do Wa-wy mamy ok.350 km. Z tego, co wiem te 20 h tygodniowo musisz wypracować, przecież są widełki od 8 do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
do autorko skoro nie potrafisz Nie musisz od razu zakładać DG. Możesz np. podpisać umowę o dzieło (minus: brak wszelkich składek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może przetestuje tą prace ;) może i autorka tego tematu sie zdecyduje jak wreszcie sie tu pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorko skoro nie potrafisz
Wiem, chodzi o to, ze niektorzy zleceniodawcy zycza sobie rachunkow. A ja preferuje UZ i prace na czarno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
To szukaj takich zleceniodawców, którzy też preferują UZ lub na czarno (tutaj ryzyko, że może nie zapłacić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorko skoro nie potrafisz
No wlasnie szukam - m. in. na kafe. Preferuje przedplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnij mieszkanie, sprawdź czy masz jakieś zbędne starocie które mogą się komuś przydać i je sprzedawaj na allegro :) zawsze możesz zamówić trochę najtańszej chińszczyzny z wólki kosowskiej i też sprzedać z zyskiem, trzeba kombinować, opcji jest dość sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×