Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda mamcia

praca w domu

Polecane posty

Gość gość
Żeby zebrać się do zdalnej pracy i siedzieć przed komputerem np. 8 godzin to trzeba mieć dużo wewnętrznej motywacji. Mnie by wszystko rozpraszało, a jeszcze gdyby w domu były dzieci to już w ogóle masakra. Dlatego ze swojej strony mogę ci zarekomendować program Rockwall Investments, po krótce - chodzi o mining kryptowalut. Wystarczy ci TWÓJ laptop, nie musisz mieć żadnego dodatkowego sprzętu w domu. Sama decydujesz ile pieniędzy chcesz w to włożyć i to jest największa zaleta (zaraz po tym, że taka praca nie zajmuje połowy dnia :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca zdalna to już normalna sprawa w obecnych czasach, zwłaszcza na stanowiskach związanych z IT czy dla redaktorów lub copywriterów. Mój brat pracuję zdalnie a zajmuje się programowaniem. Tutaj http://pomorskie-praca.pl/tag/praca-zdalna/ ciekawie opisano temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraMara
Ja pracuje w domu i jestem mega zadowolona xD Jestem zdalna ankieterką a pracę znalazłam na stronie pracuj-online com;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczyk77
Ja podobnie jak moja poprzedniczka TamaraMara pracę znalazłam sobie na pracuj-online com!Bardzo lubię tę stronę ze względu na dużą ilość ofert pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam prace siedzącym w domu i nudzącym się, albo dysponującym trochę wolnego czasu. Praca polega na przepisywaniu 4 cyfrowego kodu. Jeden kod 0,10 USD. Zakładasz konto i konto na paypal i zaczynasz zabawę. wystarczą 2-3h dziennie usmiech.gifhttp://skmoney.club/5105252190122/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz: -pracować na swoich zasadach, -podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się, -zarabiać konkretne pieniądze, -doskonale się bawić, -poznawać świetnych ludzi, - pracować w domu w dowolnych godzinach -dostosować pracę pod swoje życie, a nie życie pod pracę, Wystarczy wysłać wiadomość na e-maila pracuj.w.domu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×