Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cnerkferfrefrf

matka mnie wczoraj zwyywała

Polecane posty

Gość cnerkferfrefrf

od dziwek , kurew, fałszywych osob... zle mi bo nic az tak strasznego nie zrobiłam .. jestemjuz dorosła ,a mam dosc. ona swoejgo faceta tez tak wyzywa czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie wyprowadz
I bedziesz miala pojebke z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4erfd3
dokładnie,wyprowadz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnerkferfrefrf
ja mieszkam poza domem ( studiuje) teraz jestem tu do pazdziernika...jestem dorosła ,a jednak to mnie zabolało bo myslalam ,ze jest da mnie najblizsza mi osoba.wczoraj wydzwanial do mnie facet co sie nie chce ode mnie odpczepic i troche przypanikowałam i zaczelam sie na niego drzec, a ona mnie wtedy zwyzywałam ,ze jestem kurwa bo sie z nim puszczałam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnerkferfrefrf
zreszta on w dziecinstwie mnie biła po glowie wyzywala itd. Ja jej to wybaczyłam ,dobrze nam sie zyło ,a teraz znowu zaczyna taka byc jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnerkferfrefrf
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4erfd3
nie przejmuj się nią,ma jakieś problemy ze sobą,ty nic złego nie zrobiłaś z tego co piszesz,może sama ze sobą sobie nie radzi,ma jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jest ci ciężko bo to twoja matka, wybaczyłaś jej kiedyś i chwała ci za to tylko tym samym dałaś jej przyzwolenie na takie traktowanie, ona ma problemy psychiczne sama ze sobą dziwne że jej facet to wytrzymuje, musisz wytrzymać ten miesiąc jak nie masz innej opcji zamieszkania osobno (a twój tato? może babcia), musisz się zdystansować do niej i pamiętać jaka jest że w każdej chwili może wybuchnąć emocjami, pogadaj z nią że jest ci przykro że tak o tobie mówi i już raz przegieła swoim zachowaniem niszcząc ci dzieciństwo więc niech już nie zaczyna od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie wyprowadz
Po co masz dyskutowac z niedorozwojem, przeprowadz sie do babci lub znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×