Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lasosos

zostać czy odejść?

Polecane posty

Gość lasosos

Już ponad 4 lata jestem z chłopakiem. Jest w tym samym wieku co ja i zaczęliśmy spotykać się mając 17 lat. Na początku naszej znajomości nikt od razu nie był zakochany po uszy ale nawzajem nam odpowiadało swoje towarzystwo więc regularnie się spotykaliśmy. Z czasem coraz bardziej się do siebie przywiązywaliśmy i byliśmy w stałym związku, raczej się nie kłóciliśmy. W tej chwili mój chłopak jest we mnie strasznie zakochany, wiele by dla mnie zrobił i chce bym była szczęśliwa. Ja natomiast nie żywię do niego tak silnych uczuć. Lubię jego charakter, bo jest mężczyzną wyjątkowo wrażliwym i dobrym. Bardzo dba o mnie i o nasz związek, ja jednak czuje że wewnętrznie już dawno się od niego oddaliłam. Wiem, że w moim życiu mógłby pojawić się ktoś, kto bardziej by mi odpowiadał (starszy- bo zawsze chciałam mieć starszego, jeszcze bardziej inteligentny). Mój chłopak jednak jest na 100% przekonany że chce być ze mną i jest ze mną szczęśliwy, nie wyobraża sobie rozstania, nawet gdy była przerwa w naszym związku często do mnie dzwonił, namawiał abyśmy się spotkali itp. Je jednak nic prawie nie robię, aby być z nim bo chyba już mi nie zależy. Jeśli namawia mnie na spotkanie to się zgadzam, ale nie czuje z tego powodu jakiejś ogromnej radości. Poradźcie...zostać czy odejść choć wiem, że strasznie go zranię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×