Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

Gość Mr. Testosteron
jestem drogie panie maczo, wszystkie zbledniecie z wrażenia , jak zobaczą mojego mikropena. Prężę muskuły, choć nie mam matury. Chłopak ze mnie szczery, mam te maniery.Jak zarywam laskę , zakładam maskę.Czuję się wtedy jak mały hitlerek , a tak naprawdę jestem cwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
Jakąś samotną matkę widocznie zabolał mój temat, że aż z podniecenia 4 razy wysłała posta. No cóż nie trzeba było rozkładać nóg, a teraz ma marne życie z tym swoim bękartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowaŹEhoho
Jakim trzeb byś debilem, żeby nabijać się z krawcowych u Chanel. Nawet taka krawcowa na emeryturze nie chciała by cie kopnąć w doopę pustaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
krawcowaŹEhoho harakirriririri czemu zmieniłaś nick? Tamten już ci się znudził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfhgrth
weź sie doucz nieuku bekart to dziecko bez ślubu a smaotne matki to również rozwódki a ich dzieci nie można juz nazwac bekartami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowaŹEhoho
nie jestem żadna harakiri- tępoto. co robisz cały dzień w internecie nieudaczniku??? Przecież rok szkolny już się zaczął. A może nie ma dziś klientów w punkcie obsługi jednego z operatorów tel. komórkowej. Lepiej się pilnuj, żeb y szefostwo się nie dowiedziało za co ci płaci te marne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
fdgdfhgrth Gdybyś potrafiła czytać ze zrozumieniem to wiedziałabyś, że mam podobne odczucia. Odsyłam do mojego postu 13:14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulagtghtf
" Autorze tematu. Cofnij sie o kilka wieków tam Twoje myślenie bedzie na miarę inteligencji tamtejszych przekonań i zabobonów. Nikt Ci nie każe brac sobie kobiety z dzieckiem. Widzisz antykoncepcja nie działa w 100 % i nie ma takiej metody która byłaby na tyle skuteczna. Może te kobiety co zachodza w ciąze powinny udać się tłumnie na aborcje ? Przestań biadolic bo raz że nie dotyczy to Ciebie konkretnie a dwa nie znasz każdej samotnej matki i nie masz prawa generalizować ! Takich pustych mężczyzn powiini kastrować żeby geny nie przechodziły na nastepne pokolenia." Rewelacyjny post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
krawcowaŹEhoho Sorry, że tak prosto z mostu ale jesteś jakaś pojebana? Jak jesteś samotną matką to po prostu to napisz, a nie wyżywasz się na normalnym facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowaŹEhoho
Pojebany to ty jesteś i to widać aż nadto.Co ty z tymi samotnymi matkami? masz fobię??? To ty się na nich wyżywasz. Nie jestem samotna matką. Uważasz, że jak ktoś cie krytykuje to nią musi być? Jakoś schematycznie kojarzysz, bo o mysleniu nie mam mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulagtghtf
a tak w ogóle to coś mi się wydaje że masz Testosteronie jakieś straszne kompleksy - trądzik, mały fiutek, garb, bieda, słoma w butach, odrzucenie itp. Na Twoim miejscu zamiast siedzieć na necie poszłabym się uczyć i czytać książki ! Skoro nie możesz zaimponować kobiecie z w/w powodów to spróbuj uwieść jakąś oczytaniem, ogólną wiedzą na wysokim poziomie, tym że masz jakieś zainteresowania. Nie wyrwiesz laski siedząc na babskim forum, no bo co powiesz lasce na dyskotece ? - ... yyyyy a ja dzisiaj siedziałem cały dzień na necie, pisałem na babskim forum posty obrażające samotne matki, mężatki, córki, kobiety młode i stare, generalnie wszystkie baby.... WOW :D Ciekawa jestem skąd Ci się wzięły takie "radykalne" poglądy ? Mi samotne matki, rozwódki, kochanki, zdradzający mężowie, kolorowi itp. są obojętni bo nigdy nie zaszli mi za skórę. Prowadzę szczęśliwe życie rodzinne i jedyne do czego mam uprzedzenia to do sposobu rządzenia naszym Państwem. No, to mów, co ona Ci takiego złego zrobiła skoro tracisz mnóstwo czasu na pisanie o tym jaka ona i jej podobne są złe. nie bój się, zrozumiemy, tu same kobiety są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
Nie wiem czy o tym pisać ale ok skoro tu kobiety są i nie ma facetów to powiem, olała mnie jak zobaczyła że mój członek ma dziwny kształt - trzonek normalny ale główka niewykształcona taka mała jak u sześciolatka. Co zrobic dziewczyny ratujcie !!!!!! Naprawdę pomoże oczytanie ? Tylko ja słabo czytam... Składam litery jeszcze czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
"Ciekawa jestem skąd Ci się wzięły takie "radykalne" poglądy ?" To sama natura, tego nie da się "wyrobić", a faceci którzy biorą sobie do związku takie wybrakowany towar jak samotna matka są godni politowania. I śmieszą mnie te komentarze, że na pewno jakaś samotna matka mnie skrzywdziła, nie pochlebiajcie sobie, ja do takich nie startuję, bo i po co jak mogę mieć lepszą czyli nieródkę? Wy i wasze bękarty szukajcie sobie jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Spermosteron
śpię w skarpetkach , mam niebieskie mebelki w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
Zesrałem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Spermosteron
moja rodzina bawi się w Błękitnej Ostrydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Spermosteron
podbieram chleb gołębiom , i parzę 100 herbat z 1 torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Spermosteron
targuję się w lumpeksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulagtghtf
Acha, ok Twoja sprawa, nic mi do tego. Ale nie rozumiem dlaczego piszesz o tym tutaj, na kobiecym forum. Chcesz poniżyć te kobiety ? Chcesz żeby poczuły się gorsze ? Może wejdź na jakieś męskie forum albo umów się na piwo z kumplem, a jeśli masz sadystyczne zapędy to skieruj się na forum innego typu lub do psychologa. Po co tutaj takie wpisy ? A może jesteś tak mało ambitny że liczysz ile odpowiedzi jest na Twoim temacie i to Cię dowartościowuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Spermosteron
jestem teraz zajęty , mieszam herbatę widelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulagtghtf Moi koledzy uważają dokładnie tak jak ja, jeden nawet po którymś piwie zaczął mi się zwierzać i zwyzywał od kurewek taką jedną samotną matkę która do niego się przyczepiła i stale się narzuca, tego jej dzieciaka też nie trawi, mówi, że to rozpieszczony grubas w dodatku dureń. No nic, nie nie to oceniać, ja nie chcę ani poniżać ani obrażać w sposób wulgarny jakichkolwiek kobiet, ale samotne matki naprawdę muszą obniżyć standardy i zacząć się szanować, i niech sobie wbiją do główek, że już nigdy nie będą miały życia sprzed ciąży, nie będzie już tylu adoratorów, ani czasu, ani nawet tego ciała co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mr Testosteron
ale o co ci chodzi i jaki masz cel zakładając taki temat na forum? Fajnie by było jakbyś konketnie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mr Testosteron Wydaje mi się, że forum jest od dyskutowania, jakoś jak samotna matka zakłada temat o tym czy znajdzie jeszcze jakiegoś księcia, to wszystkie ochoczo wypisują, doradzają, a jak facet napisze prawdę to od razu się rzucacie i pytacie w jakim celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulagtghtf
Może pozwól im samym decydować o tym czego wymagają, będąc samotną matką. Jak taka laska jest bystra i zobaczy że nie idzie jej tak jak by tego chciała to się zreflektuje, ale tępa nie załapie nigdy. Ciekawa jestem w jakim towarzystwie się obracacie skoro znacie samotne nachalne matki, ja w mojej okolicy takich nie widuję, ani o takowych nie słyszę. Poza tym weź pod uwagę że nie żyjemy w dżungli gdzie najważniejsze jest żarcie i rozmnażanie. Jakbyś miał wybrać między samotną młodą matką, ale inteligentną, oczytaną, ładną, o szlachetnym sercu, co nigdy by nie zdradziła swojego faceta, a wolną która nie ma dzieci ale jest tępa, skończyła tylko ZSZ, nie ma z nią o czym gadać to którą byś wybrał ? Zakładając że są tylko te dwie kobiety na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idjkdjfdkf
Mój kuzyn ożenił się ponownie bo pierwsza żona go zostawiła i znalazł sobie kolejną dziewczynę z dzieckiem (synem) . Kuzyn ożenił się z samotną matką z dzieckiem i razem mają kolejnego (wspólnego) syna. Mam z nimi częsty kontakt i mogę powiedzieć że są ze sobą bardzo szczęśliwi (są już 8 lat po ślubie) tak więc twoja teoria sprawdza się pewnie tylko u facetów którzy albo nie chcą takiego życia i takich kobiet (po co w takim razie wogóle takie zaczepiają) albo mają zbyt dużo tego prymitywnego hormonu :D....a co za dużo to niezdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mr Testosteron
Dziękuję za odpowiedź choć nie o taką mi chodziło (troszkę słabo uzasadniłeś bo twierdzenie że forum jest do dyskutowania to za mało ) ale odrazu prostuję że nie miałam zamiaru potraktować twojej męskości ;) jako zbędnej na tym forum , zwyczajnie nietypowe jak dla mnie i masz rację, zazwyczaj kobiety dyskutują na kobiecym forum i do tego wszyscy są przyzwyczajeni a kiedy facet zaczyna zaczepiać i prowokować to zaczyna się wietrzyć złośliwość bo nic innego nie przychodzi na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przypierdolił ci ktoś
kiedyś końska spierdolino za obrażanie kobiet.Chyba dawno w ten zakuty ryj nie dostałeś.Moja zona ma dziecko , i żaden psi kutas nie będzie obrażał tu kobiet. A teraz niedoruchany młocie wypierdalaj do kolegów na piwo posiedzieć na ławce przy trawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakbyś miał wybrać między samotną młodą matką, ale inteligentną, oczytaną, ładną, o szlachetnym sercu, co nigdy by nie zdradziła swojego faceta, a wolną która nie ma dzieci ale jest tępa, skończyła tylko ZSZ, nie ma z nią o czym gadać to którą byś wybrał ? Zakładając że są tylko te dwie kobiety na swiecie." To tak jakbyś się mnie zapytała czy wolę być rozszarpany przez niedźwiedzia czy może zostać wrzucony do basenu pełnego rekinów. Poza tym jeszcze raz powtarzam, nie chcę i nigdy nie spojrzę na żadną samotną matkę, ponieważ nigdy nie wejdę w taki układ i NIE zaakceptuję jej bachora z niechlubnej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×