Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

Gość No ja bym się nie chwyciła
za kogoś kto pisze "myśl se co chcesz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem facetem!
a co kurwa, sam ma se wyszukiwac tematow o samotnych matkach? na chuj? jest no to sie wpisalem, bo podzielam zdanie autora, a samotne matki to faktycznie desperatki, mam takie gówna w pracy do kazdego wolnego faceta podbijaja, to załosne, widac, ze czas juz im sie konczy i chca jak najszybciej zaobraczkowac jakiegos jelenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina z sasiedztwa
Ja jestem facetem - otoz mylisz pfffff :OSugeruje zmane nicka na - dziecko kurzu i wiatru vel tuman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina z sasiedztwa
A gdzie do pracy takiego buraka i buca przyjeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem facetem!
no zdziwilbym sie i to bardzo gdyby jakas samotna matka przyznala mi racje, zreszta nie wiem, moze robicie to podswiadomie? nadskakujecie kazdym wolnym portkom ktore sie napatocza, mialem jedna taka wlasnie znajoma, miala jednego bekarta, byla taka "mila" dla wszystkich facetow wokol, ze rach ciach i byla matka kolejnego bekarta, te to juz sa najbardziej zalosne, kazde dziecko z innym facetem :O takie to tylko do utylizacji, najlepiej razem z tymi bekartami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem facetem!
marcelina a co chcesz zebym ci prace zalatwil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja bym się nie chwyciła
Takich buraków to ja mam w pracy ale robią na najgorszych stanowiskach bo są wyzyskiwanie (nie mają wykształcenia wyższego) i mówią własnie w tak smieszny sposób przez "se" ale sa niegroźni i czasem dają się lubić tylko nikt ich nie traktuje poważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
,,a samotne matki to faktycznie desperatki, mam takie gówna w pracy do kazdego wolnego faceta podbijaja, to załosne, widac, ze czas juz im sie konczy i chca jak najszybciej zaobraczkowac jakiegos jelenia" He he dobre. ,,Zaobrączkować" ? A po co? Po to, aby mieć dodatkowy kłopot? Po to, aby skarpetki prać i obiadki pod nos podstawiać takim egzemplarzom jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem facetem!
Klementynka zeby dawal kase na nia i jej bachory, zeby polepszyla swoja sytuacje spoleczno ekonomiczna, czy to takie trudne do wydedukowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja bym się nie chwyciła
Jak zaobrączkowac to pokaźny portwel a nie takiego śmiecia jak ten tutaj. Myślę facecie że nie masz się czego obawiac bo nie znasz mentalności kobiet (one lecą na kasę a nie bidoków z językiem polskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam treść jego wpisów
i twardo obstawiam że to nie facet ale kobieta kóra podpisuje sie pod faceta by być wiarygodniejszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem facetem!
to ze kobiety to materialistki i leca na kase to akurat kazdy wie i nie ma co do tego watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem facetem!
w ogole "portwel" doksztalc sie nieuku 🖐️ i czego chcesz uczyc swoje bachory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
Ja jestem facetem! Klementynka zeby dawal kase na nia i jej bachory, zeby polepszyla swoja sytuacje spoleczno ekonomiczna, czy to takie trudne do wydedukowania? Ale po co ma mi dawać facet kasę? Mam ręce i,, główkę nie od parady". Sytuację społeczno- ekonomiczną też spoko. Nie sądzę, abym znalazła faceta, który zarobi więcej ode mnie. Ja przynajmniej takiego nie znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam treść jego wpisów
pisze się wogóle a nie w ogóle nieuku (do faceta) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
Ja jestem facetem! to ze kobiety to materialistki i leca na kase to akurat kazdy wie i nie ma co do tego watpliwosci A faceci to nie materialiści ? Uhaha.... znam takich całe mnóstwo, skomlących o spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina z sasiedztwa
PORTWEL O JA PIERDOLE :D:D:D:D:D:D:D:DNie dosc ze byrak to i cymbal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto to samotna matka?
? Bo ja po rozwodzie ale mam dorosle dzieci , zajebistego faceta , genialna prace , O co Ci tak naprawde chodzi-niby facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
A do tego pożyczają kasę od tych ,,biednych samotnych matek" i nie oddają.... Jednemu z Ogrodzieńca na odczepnego pożyczyłam 8 tys, aby się w końcu odczepił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
Większość samotnych matek to dobrze sytuowane, dumne kobiety. Wolą być same z wyboru. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutaj są tylko
pseudo-faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutaj są tylko
i ewentualnie prawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa mama
wstyt mi ale niektóre wypowiedzi to prawda sama mam male dziecko, nie radze sobie finansowo tatus sie na nas wypią. No i co ja mam zrobić dla swojego dziecka jestem gotowa poswiecic swoja godnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestem facetem!
slonecznikowa mama to trzeba bylo nie nadstawiac dupy :O przeciez facet chcial sobie ewidentnie poruchac a jak zaciazylas to zabawecza sie zepsula i cie kopnal w dupe, w ogole jak twoj talent do gramatyki jest proporcjonalny do naiwnosci to lepiej sie pzygotuj na kolejnego bekarta z nowym tatusiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa mama
wczoraj czytalam caly ten temat, nie moglam zasnac tak mnie to meczylo, mam wrazenie ze z daleka na taka wygladam nawet dla ludzi ktorzy mie nie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam treść jego wpisów
DO a jestem facetem - ty wypominasz komuś gramatykę? Sam to popełniasz błędy , poza tym o takie rzeczy czepiają się kobiety a nie faceci pedale albo cioto a raczej kobieto :). Nie ośmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
slonecznikowa mama wstyt mi ale niektóre wypowiedzi to prawda sama mam male dziecko, nie radze sobie finansowo tatus sie na nas wypią. No i co ja mam zrobić dla swojego dziecka jestem gotowa poswiecic swoja godnosc Co masz zrobić? Z pewnością nie szukać kolejnego faceta. Nie możesz liczyć na to, że ktoś będzie cię utrzymywał. Musisz sama zadbać o swoje finanse i uwierzyć w siebie. Innej drogi nie ma. Co robisz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem facetem!
slonecznikowa dla mnie ty i twoj bekart nie istniejecie, ale szukaj jelenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem facetem!
13:48 [zgłoś do usunięcia] Czytam treść jego wpisów pisze się wogóle a nie w ogóle nieuku (do faceta) // o ja pierdole! hahaha! jestes kretynka 🖐️ http://pl.wiktionary.org/wiki/w_og%C3%B3le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nimi gardzę
Mój kolega był kiedyś z pewną laską, po paru latach się rozstali weszli w nowe związki i ona wpadła ze swoim fagasem on te dziwke kopnął w dupe a ona została z tym bachorem sama i jeszcze się naprzykrzała mojemu kumplowi i myślała, że on zostawi swoją mega zajebistą laskę dla tego kocmołucha z małym dzieckiem :D:D:D:D:D nie no porażka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×