Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmilyPlayer

Jakie są fajne, ciekawe gry dla kobiety na xbox?

Polecane posty

Gość EmilyPlayer

Preferuję raczej gry na kinecta żeby mieć motywację do ruchu ale zwykłe na xboxa też mogą być:) Szukam czegoś fajnego do gry z przyjaciółmi, z chłopakiem tęz moze być lubimy razem grać w fight night więc nie muszą to być koniecznie "babskie" gierki:) Polećcie coś przy czym Wy się dobrze bawicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilyPlayer
Chodzi o xbox 360- nie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez nie istnieje cos takiego jak gry dla kobiet, bo ja gram we wszystko co tylko dobre :) Ale mogę podpowiedzieć, gdzie się udać, gdy konsola zacznie szwankować, polecam ich www.naprawakonsol.pl wyratowali moją konsole w momencie, gdy już straciłam prawie nadzieję, na jej odratowanie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

ja mam teraz mega frajdę odkąd kupiłam Just Dance w mediaekspert na xboxa! cała rodzina się mega bawi, a jeszcze dają dodatkowy kod na piosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

no jeżeli chodzi o Just Dance to my od razu z plejakiem i forzą kupujemy w media expercie za 1100 chyba.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta

Jak dla mnie rrowniez nie ma czegos takiego, jak podzial na gry dla kobiet i mezcvzyzn. Gram w zasadzie we wszystko, co mi wpadnie w rece. Ostatnio np pozyczylismy z chlopakiem od znajomych wlasnie to just dance i zabawa byla przednia 🙂 ciezko sklasyfikowac jakos te gre, ale mysle, ze jest ona po prostu dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×