Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexsandra2812

wyrodny tata

Polecane posty

Gość alexsandra2812

mojemu facetowi znudzila sie zabawa w rodzine i dzisiaj stwierdzil ze sie wyprowadza. no bo przeciez koledzy koledzy imprezuja nadal a on nie moze...zero odpowiedzialnosci,,,dziecko to nie zabawka ,ktora mozna odstawic jak sie znudzi. ma ktos podobny problem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
Ale moja znajoma miała,facet z dnia na dzień odszedł od niej,ona rozpaczała bardzo,potem okazało się że po prostu poznał inną :-( Szkoda mi jej do dzisiaj sobie życia nie ułożyła,facetów miała tylko na max 2 lata każdy ja zostawia,bo wiadomo ,jej dziecko wszystkich samców przerasta po pewnym czasie. Ale z jednej strony to się jej dziwie że tak to przeżywała ,bo on nie raz ja zostawiał,ona latała za nim jak piesek. Ale i tak ją zostawił. Jak to się mówi,,spakował 3 torby i heja 'samo życie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynki w czekoladzie
mojemu mężowi też znudziło się bycie tatą jeszcze jak byłam w ciąży, odszedł jak byłam w 6 miesiącu, bo obowiązki rodzinne i domowe go przerosły... wybrał kolegów, imprezy, piwko no i pewnie inne kobiety... dziś mój syn ma prawie 3 lata, ojca nie zna, bo ten odwiedził go tylko 2 razy, raz jak mały miał 3 miesiące, drugi raz jak miał 7 i to na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×