Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Desperat skrajny

Zona w ciazy a ja chce kobiety!!!

Polecane posty

Gość czerwona wstazka
A ja mam odwrotnie. Mam o wiele większy temperament od męża więc wiem co czujecie. To nie jest tylko kwestia tego, żeby sobie ulżyć choć jest to tak ważne, wręcz fizjologicznie potrzebne. Chodzi też o to by czuć się pożądanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka nigdy taka zimna suka nie byla. jebane krowy rozplodowe to tylko te ksiezniczki co wielka lache robia, ze okaza odrobine czulosci wlasnemu mezowi. Jestem obciagara, a co, zazdroscisz?? pas cnoty cie uwiera w cipe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxy
Nawet nie mogłam doczytać do końca wszystkich wypowiedzi.... Byłeś człowieku kiedyś w ciąży??? Nie wiem czy wiesz, ale jedna kobieta w ciąży ma jeszcze większe chęci na seks, inna czuje mdłości na samą myśl o dotyku, jeszcze inna ma zachcianki... i to nie jest wymysł, to hormony. Spróbuj sobie wyobrazić, że kobieta każe się zadawalać, kiedy Tobie jest niedobrze... masz mdłości..... Człowieku, tam w środku, w niej, jest Człowiek. Twój potomek. Dzieciątko. Idź sobie na bok, za pieniądze albo i bez nich, ale nie zdziw się, kiedy nie wrócisz już do swojej kobiety, bo jeśli ty nie umiesz wytrzymać paru miesięcy dla dobra Was obojga - to nie sądzę, żeby ona wytrzymała z Tobą całe życie. Życzę dobrych wyborów i oby to Dzieciątko miało więcej rozumu niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij bez patyka
od razu widać że ciasteczkowa lubi mieć pałę w gębie. ile bierzesz za numerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna7865544
Rozumiem co czujesz , chociaż mam odwrotną sytuację, jestem w ciąży w 8 mce, przytyłam tylko 10kg, nosze przed sobą duży brzuszek i ogromne cucuszki, a mój mąż nie chce mnie nawet dotknąć, mówi że boi się o dzidziusia. Nie idź na dziwki , wstrzymaj sie, moze i u ciebie i u mnie sie jakos ułoży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×