Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goshua

Ankieta nt. żywności funkcjonalnej/prozdrowotnej

Polecane posty

Gość Goshua

Dzień dobry, Piszę pracę magisterską nt. zachowań konsumentów wobec żywności funkcjonalnej zwanej również prozdrowotną. Jeżeli ktoś znalazłby odrobinę czasu na wypełnienie ankiety na temat spożywania tego typu produktów, to byłabym bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Nie ukrywam, że nie jest łatwo znaleźć takich konsumentów... Z uwagi na to, że jest to między innymi forum o zdrowiu, jesteście moją cenną grupą docelową. Z góry dziękuję ;) A oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-30136.html Pozdrawiam, Goshua ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Wypełnione. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshua
dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypelnilam, ale przeszlam od
razu do ptu 20go, poniewaz owszem, spotykam sie z okresleniem "zdrowa zywnoisc" choby na polkach wybranych sklepow, jednak nie pada tam sformułowanie " funkcjonalna" czy "prozdrowotna", wiec nie wiem - moze jest to jeszce jakis inny typ zywniości - choc nie sądzę. Dlaczego akurat taka nazwa( nieuzywana w zyciu codziennym )? przeciez jestem codzinnym konsumentem, wiec chyba powinnam ja znac i wiedzic dokladnie o, o co chodzi. czy to jkies specjalistyczne/niszowe okreslenie? O jaka zywnosc chodzi autorce? - czy podpadaja pod to np produkty o obnizonej zawrtosci tłuszczow, czy te bez konserwantow, czy te np z wyzsza zawrtoscia blonnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie spotkalam sie z wyrazeniem zywnosc funkcjonalna i przeszlam do pkt 20 po czym wygooglalam co to znaczy i okazalo sie ze zazwyczaj jem zywnosc funkcjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczywiscie z tym sformulowaniem spotykam sie pierwszy raz wiec ankieta wypelniona rzecz jasna od punktu 20. Mysle, ze dlatego nie mozesz spotkac takich konsumentow, bo sformulowalas ankiete jak sformulowalas. Wiekszosc moich znajomych je zdrowa zywnosc, ale watpie by ktos slyszal cokolwiek o zywnosci funkcjonalnej albo o prozdrowotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jem zdrową żywność ale
nie wiem co to jest żywność funkcjonalna. Ale od bardzo dawna uważam co wkładam do koszyka, kupuje tez produkty ekologiczne. Wypełniłam od pkt. 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypelnilam, ale przeszlam od
no wlasnie - jest tak, jak pisze calluna Tez wyguglowalam teraz - widze,ze jest to bardzo szerokie pojecie. Np o ile nie jem tych wszytkich sztucznie ulepszanych aktimelow, czy produktow bez cukru ( na iogol sa niezdrowe, zawieraja slodzik, a te bez tluszczu zamiast tego jakies podejrzane swinstwa, ale oczywiscie wybieram produkty mnie slone. Bardzo rozny jest sklad i sposob przygotowania takiego produktu. Generalnie korzystam z zywnisci jak najmniej przetworzonej, bez konserwantow, bardzo strannie czytam etykiety, Dzialanie zdrowtne biore z raczrej doboru surowcow (powiedzmy- wybiore chleb orkiszowy,w make 850 a nie 400 - no ale nadal nie wiem, czy to jest zywnosc funkcjonalna, o jaka ci chodzi - bo to bardzo szerokie pojecie. Radzilanbym rozszerzyc /wyjasnic to w temacie zywnosci, bo ludzie jnie beda wypelniac, albo orzechodzic od razu do ptu 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypelnilam, ale przeszlam od
poza tym nazwa funkcjonalna jest bardzo nietrafiona - KAZDa zywnosc ma JAKĄS funck=je - skad wiadomo jaką? No a prozdrowotna - zalezy , co kto uwaza co za zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest w ogole zywnosc funkcjonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×