Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooooooonendonnnnnnnnnnnn

czy bolesne jest tylko wychodzenie pierwszych ząbków

Polecane posty

Gość ooooooonendonnnnnnnnnnnn

jedynek? czy np. potem dwójki tez dają dziecku do wiwatu??? słyszałam, ze po jedynkach sppokój, a u nas horror! i nie wiem czy to zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
zależy od dziecka. boli ogólnie wychodzenie zębów ale jeden wychodzi bez objawów a inne męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umba i myśłisz, że to jest
U nas nawet nie wiedziałam kiedy wyszły zęby jednokanałowa... Nagle się okazywało, ze w buzi ziarenko ryżu świeci :D Za to trzonowce wychodzą nam teraz i pierwszy raz wiem co to znaczy nie spać nocami przy dziecku, bo non stop płacze... :( Chociaż leki przeciwbólowe działają, ale żeby je wziął, gorsze niż ten jego płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynki to pikuś w porównaniu pozostałymi ząbkami, najgorsze są 3 i 4 . ale co dziecko to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mojego to jedynie pierwsze dwie jedynki były bolesne, 3 dni męki. Następnych to nawet nie zauważyliśmy, wychodziły bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
u mojego trojki-przezylismy pieklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooonendonnnnnnnnnnnn
o jej noce sa u mnie koszmarne. ale dzien jest dobrze moze dlatego,ze w dzien wiecej gryzie rózne rzeczy... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela850
U nas najbardziej bolesne byly 4-ki. Budzenie w srodku w nocy z mega placzem, uspokajanie na rekach przez godzine lub nawet dwie. A pierwsze zeby wyszly praktycznie niezauwazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
u mojej córki najgorzej było przy trójkach. podawałam jej milifen przeciwbólowo. teraz czekam aż zaczną wychodzić piątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooonendonnnnnnnnnnnn
ale generalnie dzieci cierpia bardziej w nocy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u starszego wszystkie przechodziliśmy strasznie - z gorączką, biegunką, płaczami całe noce i pół dnia. u młodszego na razie 1-nka wychodzi. takiej masakry nie ma, choć od kilku dni pojawia sie biegunka i płacz w dzień i w nocy, ale gorączki na szczęście brak. zobaczymy dalej. generalnie (przynajmniej u nas) noce zawsze są gorsze niż dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×