Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotna mama i żona

Jak wziaść się w garść? :(

Polecane posty

Gość bezrobotna mama i żona
co moge jeszcze zrobic??????? nie zostawiajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
nosz kórwa mac!!!! jest tu kto czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wie co słowo
troglodyta znaczy i jeszcze te błędy, chyba tylko na sprzątanie się możesz załapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Ale Ty tak na powaznie ztymi błędami piszesz? Czy się zbijasz?.. Naiwne pytanie, ale nie wiem:D Zapisz się do Urzedu Pracy i postaraj sie o staż. Zawsze 800 zł by wpadło. Wyjazd za granicę też jest warty rozważenia, nie macie za granica nikogo, kto mógłby Wam pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Aha, języki zna POLIGLOTA a nie troglodyta (to osoba prymitywna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
no chyba se jaja robisz! Troglodyta to czlowiek znajacy jezyki. W urzedzie bylam, ale juz nie dostane wiecej zasilku bo pare razy nie poszlam podpisac i dupa... nie wiem co mam robic? a co moge w domu robic? rzeby zarobic chodz troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
i nie wiem co sie mnie tak trzepiacie ze niby bledy robie, mowilam zeby nie lapac mnie za slowka, a do tego robicie ze mnie debila i wmawiacie ze nie wiem co to troglodyta. Chcialam jakis porad, moze waszych chistorii i jak z tego wybrneliscie ale widze ze jak zawsze nie moge liczyc na wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
dziekuje naprawde dziekuje bardzo po co to cale forum! zeby zmieszac poczciwego czlowieka z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
no do cholery! gdzie teraz cwaniaczki jestescie! umiecie sie wyzywac na czlowieku tylko jak go nie ma na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
no dalej kto chce jeszcze podyskutowac o mnie co! kto chce w jape glebe zaliczyc barbarzyncy zasrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkbnfddxxsss
hej, nie czytałam całego wątku bo same bluzgi więc może ktoś już to powiedział. W czym na pewno jesteś dobra to opieka nad dzieckiem. Są agencje, może warto nawet dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
nie bede sie cudzymi bachorami zajmowac nie ma bardziej niewdziecznej roboty niz to, ale dzieki za dobre checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
pracowalam wczesniej jak juz wspomnialam bez umowy, na tasmie nalepki przyklejalam w fabryce plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkbnfddxxsss
no już ja wiem. mnie dwa razy w ciągu roku wyrzucili z pracy i założyłam swoją firmę - uczę angielskiego. W przedszkolach też. Lekko nie jest ale sama wychowuję córkę więc cieszę się, że w ogóle zarabiam i nie marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka niemieckiego
o matko boska :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
wstyd sie przyznac ale czesto tez chodze po wsi i butelki i puszki po alkocholu zbieram, makulatóre tez i na skup, zawsze jakis grosz wpadnie w reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
hjkkbnfddxxsss- a po co mi ta wiedza? tez sie ze mnie nabijasz? jakis kontekst? ze ja nie znam ang. a ty sie tu chwalisz ze uczysz czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
co wysram to zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
hjkkbnfddxxsss p o j e b k o wiem ze to ty sie podszywasz jestes ciota i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście pierdolnięci
ludzie po prostu żal czytać , a już ten który się podszywa to doprawdy nie ma nic do roboty. Kobieta w trudnej sytuacji potrzebuje rady , wsparcia wystarczy dobre słowo ....Cóż idioci być może nigdy Was nie spotka taka sytuacja ale czy na pewno ? Dobra energia do nas powraca - złośliwość również ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losie ludzie
po polsku pisac nie potrafia, proste byki ortograficzne robicie, analfabeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
groszem nie smierdze a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfd
hehe dobre :D wesolo tutaj. a co do autorki, no cóż wspolczuje ci, ale kazdemu teraz ciezko, taki sobie rząd Polacy wybrali glosując na PO. a prace na pewno jakąś znajdziesz, mozesz nawet isc sprzatac czy zajmowac sie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winisz matke
Nie masz tak najgorzej. Wyjazd za granice? hm...Żeby się nie skonczyło na tym, że mąż wyjedzie zarobić a po kilku miesiącach zapomni o rodzinie w Polsce, bo to teraz nagminne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tej prawdziwej
Przestań marudzić, to raz. Jest coś takiego jak net....tam mozna znaleźć pomoc dla matek wracających do pracy po wychowaniu dziecka, jest taki priorytet w programach unijnych, trzeba poszukać i popytać. Może urząd pracy organizuje jakies kursy..mozna tez pomyslec o wlasnej firmie..wziac dotacje i zrobic cos fajnego. Wystarczy sie rozejrzec..pomysły leza na ulicy. Nawet w małych miasteczkach potrzeba nowych kreatywnych ludzi. Mając małe dziecko można zorganizować przedszkole, opiekować się dziećmi wyprowadzac psy...cokolwiek... Najgorzej jest gdy ludzie siedzą i potrafią tylko narzekać. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Takie żałosne labidzenie powoduje tylko ironiczne podszywy i tyle. Najlepiej to może żeby państwo dało mieszkanie zasiłek i pozwoliło siedzieć na socjalu i narzekać na nieudane życie... Nikomu z nieba kasa nie leci, najcześciej trzeba się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie tego tematu

SZUKAJ RATUNKU W BOGU, SZUKAJ W NIM POKOJU I UKOJENIA A NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ NIGDY!!!!

Ja też miałam takie depresyjne chwile, nie rozumiałam po co to życie jest, wszystko było dobrze w moim życiu, ale było to wszystko jakies takie bez sensu, bez celu,, dół i metr mułu... parę miesięcy temu Bóg dotknął mojego życia i wszystko się zmieniło. Ustanowiłam Jezusa Chrystusa swoim Panem i w moim życiu zaczęły się dziać cuda, dziwne rzeczy, wspaniałe. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Bóg pokazał mi prawdę tego zakłamanego świata i doprowadził do czytania Biblii. Zaćzełam mieć ogromny głód Słowa Bozego. Szybko zamówiłam więc Biblię i zaczełam czytać... już niemal wszystkie proroctwa z Biblii się wypełniły (było ponad 700, a już wypełniło się prawie 600, do przyjścia Pana zostało około 20, a reszta wypełni się już po Jego powrocie) , jeszcze zostało kilka i nasz Pan i Zbawiciel powraca na sąd. Już nie ma co się zamartwiać tym życiem, bo taki porządek świata jaki znamy niedługo się skończy. Żyjemy na upadłej ziemi, przepełnionej złem i grzechem, której księciem jest szatan - to mówi Biblia. Warto szukać BOGA i mysleć o Bogu, a dostąpicie życia wiecznego przy Bogu, życia na nowej ziemi jak mówi Biblia gdzie już nie będzie smutku, łez, rozpaczy, morderstw, bezsensu zycia, depresji, chorób, śmierci itp... Nawróćcie się do prawdziwego Boga (wyjdźcie z kk, bo to synagoga szatana, zmienili przykazania, inne są w katechiźmie a inne w BIBLII!!!). Nawróćcie się wszyscy, Jezus Chrystus oddał życie w ogromnych męczarniach za każdego z was i teraz czeka pokornie aż każdy przyjdzie do Niego z miłości. Zawsze możecie zwrócić się do Boga, wyznać swoje grzechy, odwrócić się od nich, zaprosić Pana Jezusa do swojego życia i sami zobaczycie co się zacznie dziać  Pamiętajcie DZISIAJ JEST DZIEŃ WASZEGO ZBAWIENIA! Zwróć się do Pana dzisiaj, bo nie wiesz co jutro ciebie czeka, a po śmierci już nie można niczego zmienić. Chwała Panu!!

Ks.Jeremiasza 31,3 "Ukochałem cię odwieczną miłością"  mówi BÓG WSZECHMOGĄCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×