Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemniczy31

Bo czasem po porstu trzeba mi kobiety na boku

Polecane posty

Na wstępie zaznaczę, że osoby, które bedą probowaly oceniać moje zachowanie, pouczac mnie itp...niech sobie dadza od razu spokój bo i tak mnie to nei rusza, nie przychodze na to forum po porady zyciowe... Wkur...ia mnie po prostu moja żona, która ma wieczne pretensje o to, że to nie jest po jej mysli i tamto sramto, ze niby jej ciagle nie slucham, a sama ma ochote na seks maks 2-3 razyw miesiącu, boo twierdzi ze jej to wystarcza, przetała dbac o siebie i ciagle tylko mówi, ze to trzeba kupic i tamto, ble ble ble.. Dlatego mam zamiar worcic do zycia pseudo kwalerskiego i szukam kobiety ktora lubi seks, nie wstydzi sie o tym mowic, zna Swoje potrzeby, zna Swoje atuty i potrafi ich uzyc. Lubi jak jej gosc robi mocno i gelboko jezykiem dobrze, lubi jak ja wezmie od tylu i czasem mocno zerzeni, czasem namietnie wypiesci... itp... Odzywajcie sie tu, lub na emial, lub na skype Pozdrawiam, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made of ice
Zbita...chyba trafilas na jakis wyjatek:P Tomasz mi sie kojarzy z baaardzo dobrym rznieciem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania27_kr
wiem o czym mowisz,moj maz tez wiecznie zafuczany,ma pretensje bog jeden wie o co,ciagle krytykuje.myslalam wiele razy o kims na boku,ale boje sie konsekwencji,boje sie ze sie zakocham,bo wiadomo ze z ta druga osoba problemow mniej,inie jet to prawdziwe zycie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed "e" naucz się wciskać "i" . To jedyne pouczenie, bo tak w ogóle gówno mnie obchodzi twoje życie erotyczne. I nie obraź się, ale swoje doświadczenia staj się wplątywać w podobne tematy, bo nie jesteś jedynym łosiem, któremu się wydawało... Pogarda :O , albo dajesz radę, albo heblujesz luźne foki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania27_kr
tajemniczy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę ci zrobić palcami od nóg, mam pozostałości po moich przodkach jak zeszli z gałęzi :) nie bedziesz żałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc po kolei: made of ice, myslę, że to dobre skojarzenie...może jakiś kontakt, dla porowania Tomaszów? ania27_kr no wlasnie o to chodiz, ze czasem mysle, ze sie jej po prostu w dupie po przewracalo, ciagle tylko kasa i jej potrzebna i jaka ona pokrzywdzona i pretensje o ujj wie co, a w lozku lezy i czeka az sie jej dorbze zrobi, ble dobry orgazm miala.a Nowy w miesiece, czytaj uwaznie poczatek mojego pierwszego postu Niebiesko zielona..! bardziej preferujesz orgazm pchowowy? malo sie tego spotyka u kobietem, a dobra mineta polaczona z mocna palcowa, chyba by Ci sie spodbala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
palcówkę kciukiem ? . a co to za metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
co mam wracać jak ciętaam nie ma 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebiesko zielon..! a ja uwielbiam wlasnie piescic mocno kobiete ejzorem po lechtaczce a palcami mocno ja stymulwoac, uwielbiam jak kobieta wtedy dochodzi i wije sie w spazamtycznych ruchach orgazmu i te blogie jeki..cos cudownego...taki pierwszy orgazm, przed docelowym seksem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebiesko zielona..! pewniea nawet bez słów... a bawilas sie kiedys kostkami lodu?? Kurcze, tego mi wlasnie brakuej prawdziwej kobiety znajoacej Swoje potrzeby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONN_Brunee
niebiesko zielona napisz na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
pisz zielona to pierwsz y amant kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebiesko zielona--! myśle, że tutaj to ja raczje jej nie znajde, ale czasme możnaz znaleśc jakąś ciekawa osobe nawet do rozmow, czasem do spotkania w realu ( lata temu, gdy jeszce nie bylo czatow z kamera przerabialem taki temat) roznie bywa, na pewno nie wolno nigdy mowic nigdy... NIe sptokals sie z nikim z netu w realu? Nie krzczylas nigdy z nikim na skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
i dlaczego zielona jesteś taka strasznieblada na tym zdjęciu ? nie stac cię na lepszy aparat ? tylko w lustrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONN_Brunee
do mnie..rozmawialismy ostatnio :) pamietasz: ? masz gg wlaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
to ten skype taki słaby ,że aż trzeba lkrzyczec ? nie można dać głośniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×