Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no szok i masakra szokkk

Kto z was kupował ciuchy JAPAN STYLE z allegro ?? Przysłali mi śmiecia !!!

Polecane posty

Gość no szok i masakra szokkk

Zamowilam zajebistą sukienke, na tej chince wygladala cudownie , do tego atrakcyjna cena...do tego tunike przyszły szmaty !! kolor niby sie zgadza ale to zupelnie inne odcienie, material to jakies badziewie, szmaty do podłog robią lepsze :O Pisalam do sprzedawcy i on twierdzi ze nie przyjmie reklamacji gdyz jest importerem (no i co z tego??) a towar dostałam z Chin bezposrednio ( podal mi email do nich ... napisalam i mogą mi to wymienic ale czuje ze przyjdzie taka sama szmata i ja mam zaplacic za przesylke) , a na pytanie odnosnie koloru odpowiedzial ze kolor zalezy od ustawien monitora i indywidualnego odbioru :D Pytalam trzy osoby , wszystkie twierdzą ze są to inne odcienie.. co teraz? dac sobie spokoj czy klocic sie o te kilkadziesiat zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftftfthfttytytttt
no co się dziwisz jak to chińskie gówno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria102
Niestety tak właśnie jest z ciuchami japan style, trzeba czytać komentarze wcześniej aby nie być potem zaskoczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
daj sobie spokoj. tez kiedyz zamowilam ladna sukienke bombke a przyszla obrzydliwa szmata ktora po jednym jedynym praniu powyciagala sie i nigdy juz nie odzyskala dawnej formy. do tego material sie zniszczyl i powylazily na nim jakies obrzydliwe suply. szkoda czasu i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dać sobie spokójjj
daj spokój :-O ja tez u nich raz kupowałam :-O na przesyłókę czekałam prawie 2 miesiące, kupiałam sweter na jesień a przeszedł zimą :-D a jak pisałam maila do sprzedawcy to wysyłałą mi zdjęcia statku jakim przywoża towary :-D a sweter parszywej jakości i tak cuchniał, że prałam go 5 razy i nic nie pomagało :-O wisiał calutką zimę na mrozie i to trochę pomogło :-O Nigdy więcej!!!! szajs jakich mało! szkoda Twojego zdrowia i czasu na ta bzdurę, wurzuć i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłaś od oszusta
który szyje w polsce i podpina metki japan style, poszukaj na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naKacu1989
ja zamówiłam bluzę "grubą" a przyszła cienka szmata. szczęka mi opadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by ktoś
A czego oczekiwałaś za te kilka zł? Pochwal się ile ten ciuch kosztował, bez kosztu przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej.......w
do tej wyzej - to wlasnie ciuchy szyte w polsce są dobrej jakosci i dajesz prace polkom. Te szyte w chinach to gowno nie nadajace sie do niczego. Tak w ogole to niezly patent na biznes, bez metek niewiadomo jakie materialy na pewno ze ftalanami, bez składu, bez paragonow, dzialalnosc niezarejestrowana. Koleś pisze do producenta szmat w chinach,placi potem składa zamowienia i oni to przysylaja do jakiejs idiotki w polsce. Jest posrednikiem ktory zarabia A NIC NIE ROBI tylko kase przyjmuje. Szmata 20zl a za kazdą ! sztuke takiej szmaty 25zl przesylka. Kupisz 5bluzek i za sama przesylke dasz 125 Takie szmaty mozna taniej kupic na ioffer oraz alibaba.com napisz do chinczyka ,daj zdjecie a on ci uszyje co tylko chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś na Allegro. Jak się sprzedawcy do tyłka dobiorą, straci ochotę na zabawę w sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś na Allegro. Jak się sprzedawcy do tyłka dobiorą, straci ochotę na zabawę w sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfktudciy
ja zamowilam bluze taka fajna miala byc po nads kolana tak dlugo cielputka z panterka w srodku a ledwo mi kurwa pas zaslania wszystko ok tylko za krotka :D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu hheh ehhehhehe
moja kolezanka kupila taką bluze za pupe z misiem pandą, hit na allegro :D a to co przyszlo to... kawalek baaardzo cienkiego materialu, nie byla to welna jak na zdjeciach tylko material raczej na gruby tshirt, uszyty tak by imitowal splot welnianego swetra. Panda miala krzywo wyszyte oczy, wygladala jak gowno na sniegu a nie panda :D wstyd w tym na ulice wyjsc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghghg
haha! a sklep sie nazywa junk_shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a sklep sie nazywa junk_shop" nazwa mówi wszystko. trzeba mieć nie po kolei we łbie, żeby w czymś takim kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie ma jak chinski badziew...nie sprowadza tego napewno bo mu sie nie oplaca...jedzie sobie do wolki kosowskiej bo tam sa hurtownie,kupuje bluzke po 15zl,wystawia po 30 i za przesylke placisz kolejne 20 albo i wiecej....zdjecia wystarczy dobrze wyretuszowac i wszyscy lykaja...porazka jak sobie zarabiaja...daj sobie spokoj,nie poruszaj gowna bo bedzie bardziej smierdzialo.tylko nie zapomnij wystawic negatywa i opisz cala sytuacje,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycika
od tego są negatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam ale nie pisałam że przyszła szmata, bo wiedziałam, że będą kręcić - napisałam, że zły rozmiar, a że był to rozmiar uniwersalny to pieniądze mi zwrócili, bo przecież innego nie mieli :D trzeba zrobić tak żeby nie mogli się wykręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×