Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Avangarda22

Relacja dla wszystkich, którzy płaczą za byłym!

Polecane posty

Gość Avangarda22

8 lat temu pozalam Maćka, w którym zakochałam sie bez pamięci. Związał się z moją koleżanką, nie widza o moich uczuciach. Rozstali się po 1,5 roku. Coś miedzy nami zaiskrzyło, ale nie wyszło.. Płakałam i rozpaczałam 4 lata. Nie miałam nikogo. Nagle 2 lata temu gdy ten miał już kobiete od 3 lat ja poznałam Krzyśka,w którym się zakochałam. Było jak w bajce, po pół roku związku zamieszkaliśmy razem kochałam Go do szaleństwa- tak mi się bynajmniej wydawało. Jednak gdzies na dnie serca siedział Maciek. Jak Go widziałam nie był mi obojętny.. Po dwóch latach rozstałam się z Krzyśkiem, bo zbyt czesto się kłóciliśmy i mieliśmy zupełnie inne oczekiwania, co wyszło po takim czasie. Znów żal i rozpacz mimo, że to ja zakończyłam związek.. Nawet przez myśl nie przeszlo mi, że jeszcze kiedyś spotkam się indywidualnie z Maciejem, ale tak sie stało. Gdy dowiedziałam, się, ze stało mu się coś złego Wystarczył jeden telefon do niego, że chce wyjść na piwo. Spotkaliśmy się raz drugi i wylał mi, że gdy zwiazałam sie z Krzysztofem, to zozumial o stracił i nigdy nie liczył na to ze jeszcze kiedys tak po prostu pogadamy. Wyznał, że zlezy mu na mnie i chce zacząc wszystko od nowa. Na poczatku nie chcialam o tym słyszec, bo nie wierzyłam w to, że coś się zmieni. 3 miesiące minęly i teraz, gdy każdego dnia poświeca się dla mnie i pokazuje, że na prawde mu zalezy ja nawet nie wiem kiedy obudziłam swoje uczucia sprzed lat i jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Morał z tego taki, że czasem trzeba lat, nie miesiecy, nie dni, lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×