Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aangelikaa

CEL: 15 kg mniej ;) Zapraszam ;)

Polecane posty

teraz uciekam już spać bo jutro o 5.30 pobudka a i kilka razy w nocy też będę musiała wstać do malucha dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aangelikaa silna wola, determinacja i duzo wyrzeczeń :) ćwiczenia w sumię żadne :P cięzko mi sie zabrać za ćwiczenia bo nadal na rowerek czekem :(:(:( ale jak bedzie to zaczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) jak tam ? nadal zdeterminowane? na dziś chyba już koniec jedzonka? ;p jak przetrwałyście ten dzień? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie nadal dieta, wczoraj nie pisałam bo nie miałam czasu, ale mamnadzieję że wam entuzjazm nie minął. JA DZISIAJ JAK NARAZIE JADĘ NA SAMYM KALAFIORZE !!!:) i uwaga 4 delicje zaliczyłam :P, ale słodyczy już dzisiaj nie będę jadła. Mam do pracy na 12.00 to w pracy 2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem topionym, 2 pomidory i jabłko jak nie wytrzymam to zabrałam ze sobą słoik pikli :P ktoś wspominał że ogórasy i marchewka są dobre na zabicie głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assassa1234
kobiety to w glowie ma kliknac, zadne forum nie pomoze, schudnac trzeba chciec anie myslec chcialabym schudnac ja przylepilam wszedzie moje foty jak teraz wygladam i jak wygladalam kiedys, i promp w przeciagu 3 tyg schudlam 13 kg, teraz nosze rozmiar 36:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assassa1234 masz racje to musi kliknąć w głowie pierwszy raz się odchudzałam w 98 roku, ważyłam wówczas 67 kg miałam wówczas 21 lat wpadły mi w ręce tablice kaloryczne magazynu SUPER LINIA i udało się klikneło i zleciałam do wagi 52 kg. do roku 2008 przytyłam do 58 kg. więc tylko 6 kg. przez 10 lat. nie było źle. A teraz po ciąży doszłam do wagi 73 kg. i próbowałam przez ostatnie 9 miesięcy z tym coś zrobić uwierz, ale nie wychodziło. Teraz myślę że znów kliknęło i mam nadzieję że schudnę minimum do 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×