Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sawsqwq

Czy w dzisiejszych czasach nie ma porzadnych kobiet?

Polecane posty

Gość sawsqwq

Rozstałem się z dziewczyną a w zasadzie to ona mnie wywaliła z mieszkania bo stwierdziła, że nie będzie mnie dalej utrzymywać. Ona pracuje od dwóch lat a ja jeszcze ciągnę drugi kierunek. Każdy wie, jak trudno pogodzić ciężkie studia z pracą, ale odkąd znalazła pracę to coś jej odbiło. Przez cały ten czas nie kupiła mi żadnego prezentu bez okazji, nawet głupiej gry na PC. Nic, zero inicjatywy. Po zerwaniu przeprowadziłem się do rodziców i po pewnym czasie zacząłem szukać nowej dziewczyny. Zamieściłem ogłoszenia w Internecie, wychodziłem co tydzień na imprezy i nic. Żadnego odzewu, żadna do mnie nie zagadała mimo, że jestem przystojny i wykształcony (jeden kierunek już ukończyłem, drugi w toku). W końcu jedna na imprezie się do mnie odezwała z tekstem "zaproponujesz mi drinka?". Odpowiedziałem, że zaproponować mogę, ale nie mam kasy żeby zapłacić. Powiedziała, że jestem zabawny, trochę porozmawialiśmy aż zaprosiła mnie do kina. Poszliśmy do tego kina i tam pojawiła się niezręczna sytuacja. Powiedziała, żebym zapłacił za swój bilet. Powiedziałem, że nie mam kasy bo studiuję a w końcu to ona mnie zaprosiła( Kto zaprasza ten płaci - to zasada dobrego wychowania. Jakbyście się czuły, gdyby facet zaprosił Was do drogiej restauracji a pod koniec powiedział, że macie zapłacić 2 tys. za homara i wino? ) W końcu kupiła dla nas te bilety ale widziałem grymas na jej twarzy. Po seansie spytałem się czy zadzwoni, powiedziała, że pewnie, ale nie było to zbyt przekonujące. Minął tydzień i żadnego telefonu od niej. Czy dla dzisiejszych kobiet liczy się tylko kasa? Czy wszystkie miastowe są takimi materialistkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowa babka
A czy wszyscy faceci sa takimi nieudacznikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
Nieudacznikami to sa kobiety, ktore szukaja sponsora w postaci faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecie zależy tylko na kasie
i seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowa babka
Przeciez Ty autorze liczysz na kasę od kobiet. ....nie kupiła mi żadnego prezentu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
kobieta moze liczyc na kase od faceta, ale facet od kobiety to juz nie kobiety sa wielkimi hipokrytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
co ty myślisz że kobieta będzie cię utrzymywać nierobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklhj
sawsqwq A czego TY się spodziewałeś kobiety bez faceta są nikim przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntetyczny
Dałeś Typie plamę. To obca Ci osoba. Nie musiała płacić za Ciebie w kinie. Na początku każdy płaci za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
moniczka a jak facet utrzymuje koboiete bo ta jeszcze studiuje to jest dobrze? jestesxcie cholernymi hipokrytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntetyczny
Radzę zanim zaczniesz dalej obrażać wszystkich wokoło z powodu swoich frustracji wrócić do trzewi z których wypełzłeś. Tak będzie najlepiej dla innych. Kobiety są różne. Tak którą spotkałaś miała ewidentnie pecha, że na takiego Typa jak Ty trafiła. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
Dla mnie to jest chore jesteś dorosły masz zdrowe ręce do pracy do znajdź sobie coś dorywczego nawet na weekend Ja sobie nie wyobrażam utrzymywać faceta, który studiuje od tego ma rodziców lub sam o siebie dba i na odwrót a ty jesteś zwykłym pasożytem siedzisz na czyjeś łasce bo tak Ci wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety myślą tak
jak facet utrzymuje kobietę jest ok jak facet zarabia o 1gr. mniej to już jest afera a jak facet traci np. pracę i kobieta aktualnie utrzymuje to wielki szał macicy, krzyki, i fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
syntetyczny naucz sie zasad dobrego wychowania placi ten kto zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
moniczka :P ale juz wyobrazasz sobie jak cie facet utrzymuje bo ty studiujesz... jestes hiporytka kalemu ukrasc to zle, ale kali ukrasc to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
jak facet utrzymuje kobietę jest ok jak facet zarabia o 1gr. mniej to już jest afera a jak facet traci np. pracę i kobieta aktualnie utrzymuje to wielki szał macicy, krzyki, i fochy. dokladnie tak jest, takie sa kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntetyczny
No tak. Szkoda, że ci jeszcze nie dała. W końcu Cię zaprosiła. :D Biedactwo. Synek. A bajki o dobrym wychowaniu to wsadź sobie Ty wiesz gdzie najlepiej lubisz. Zasady to jedno. A rzeczywistość to drugie. Nikt nie ma obowiązku płacić za obcą osobę. Zwłaszcza w sytuacji kiedy tak trudno o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
Już skończyłam swoją edukację od 18 roku życia zarabiam na siebie nikt mnie nie utrzymywał w czasie szkół i nie musiałam się zebrać od chłopaka o prezent jak coś chciałam poszłam sobie kupić I i żurać na bilecie do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowa babka
A co ma porządna kobieta do sponsorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety kochają kasę , ale... nie rób z siebie dziada człowieku - idziesz na imprezę i nie masz na drinka dla dziewczyny lub na kino? coraz więcej takich zgorzkniałych zgredów rośnie - tak samo jak materialistycznych laleczek - wiec łączcie sie w pary... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
porzadna kobieta nie jest materialistka syntetycznty mysl to nie boli, jesli cie nie stac, nie chcesz placic za kogos to sie kogos nie zaprasza, tylko idzie sie samemu albo w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcsdgf
sawsqwq Nic nie poradzisz dzisiejsze kobiety są pazerne i egoistyczne. Kobieta nigdy nie poda Ci ręki gdy masz problemy. Dlatego bardziej opłacalne jest korzystać z prostytutek: sytuacja czysta i klarowna, wychodzi dużo taniej niż własna kobieta chyba, że masz bardzo duże potrzeby to wtedy lepiej mieć kobietę " na własność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adfghjk
Wróć synku do mamusi. Tylko ona ma obowiązek kupować ci prezenty. Jeśli chcesz zdobyć Kobietę, to ty kupujesz kwiaty i bilety do kina. Ewentualnie płacicie każde za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
Nic nie poradzisz dzisiejsze kobiety są pazerne i egoistyczne. Kobieta nigdy nie poda Ci ręki gdy masz problemy. niestety, ale taka jest prawda, smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
Jeśli chcesz zdobyć Kobietę, to ty kupujesz kwiaty i bilety do kina. no tak, bo kobieta to przedmiot, rzecz ktora mozna kupic kupujesz i masz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkodujecie
😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera kobieta
Autorze, jestem kobieta i napisze ci pare prawdy. My kobietty jestesmy materialistkami. Nas mozna kupic za kase, masz kase to masz kobiety. Jestesmy jak przedmioty, ktore mozna kupic w sklepie. Taka jest nasza kobieca natura, musisz to zaakceptowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
Obrażacie kobiety bo wam nie chcą kupować prezentów jesteście żałośni nie wszystkie kobiety są pazernymi materialistkami. Faceci są tacy sami tylko ciężko wam sie do tego przyznać w niczym nie odstajecie od nas KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z\inwestuj w prostytutki
związek czy wizyta u prostytutki to dziś nie ma różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
nikt tu nie obraza kobiet, tylko pisze prawde o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×