Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zadręczonaa

co mam zrobić??

Polecane posty

Gość zadręczonaa

Witam, od dwóch miesięcy jestem z facetem, jest nam ze sobą dobrze, kocha mnie, traktuje nasz związek bardzo poważnie. Denerwuje mnie jednak jego była. Nie kontaktują się ze sobą co prawda ( z tego co on mi mówi), ale czuję że jest jeszcze obecna w jego życiu. Zerwali z jej powodu, powiedziała mu że już po prostu go nie kocha, zraniła go tym bardzo, zresztą w ogóle była dla niego wredna. Martwię się jednak że on nadal coś do niej czuje, od ich zerwania minęło już prawie pół roku. Przez jakiś czas ciągle mi o niej mówił, o tym jaka była, co razem robili. Denerwowało mnie to i powiedziałam żeby nie mówił więcej o niej. On tłumaczył się, że mówi mi to, żebym nie popełniała takich błędów, co ona. A ja nie mogę przestać myśleć o niej, cały czas się do niej porównuję, myślę że jest ode mnie ładniejsza, zgrabniejsza, wyższa. Od czasu do czasu patrzę na jej zdjęcia i się porównuję. Mówiłam mojemu facetowi, żeby zapomniał o tym co było, pozbył się wszystkiego co ma od niej, bo przypomina mu to złe chwile w życiu, jednak jakoś nie za bardzo chce to zrobić. Zaczynam się coraz bardziej tym zadręczać, gdy jestem z nim wszystko jest ok, problem jest gdy zostaję sama, ciągle o tym wszystkim myślę. Boję się że może to mieć zły wpływ na nasz związek... Nie wiem co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×