Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
showyourrythm

Nie dokońca obojętny . ?

Polecane posty

Witam Was ;) Streszczę Wam moją historię i napiszcie co o tym sądzicie A więc rok temu poznałam "go " byliśmy razem jakieś 3 miesiące , niestety moje humorki popsuły wszystko .. Po kilku tygodniach zdałam sobie sprawę , że go strasznie kocham ale on nie chciał już w to brnąć stwierdził , że nie ma czasu a raz na kilka dni nie chce się ze mną widywać .. Ciągle pisałam do niego jednak on był nie wzruszony ... U mnie w ciągu tego roku przewinęło się kilku mężczyzn ale żaden nie pozostał na dłużej , u Niego też było kilka dziewczyn ... Miesiąc temu zobczyliśmy się po raz pierwszy od kilku miesięcy , niestety na jego widok od razu zmiękły mi nogi .. posłaliśmy sobie spojrzenie i poszliśmy w swoją stronę to był mecz hokeja wraz z przyjaciółkami wybrałyśmy się od tak chociaż nie wiedziałam , że on tam będzie ... co chwile przyjaciółki szeptały mi , że się cały czas patrzy jednak udawałam obojętną ... Kilka dni temu spotkaliśmy się w klubie , jednak nic poza podaniem ręki nic nie było , kiedy jednak na parkiecie podchodził do mnie jakiś mężczyzna on cały czas się patrzył i miał kiepską minę ... On obecnie jest w związku ja po rozstaniu .. Nie wiem może mi się tylko wydaje , ale dlaczego nawet moje przyjaciółki to widzą ... Proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×